Google Analytics
74
Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
Oświetlenie > Prolights LUMIPIX12UQ
26-01-2017

Prolights LUMIPIX12UQ 

Firma Prolights zaprezentowała wszechstronne i uniwersalne rozwiązanie dla każdego rodzaju aplikacji – zarówno stałych, jak i mobilnych.

 

LUMIPIX12UQ to listwa LED nowego typu o długości 100 cm, przeznaczona do użytku profesjonalnego. Źródło światła stanowi dwanaście diod RGBW o mocy 8 W każda, sterowanych w sekcjach. Spektrum możliwości znacznie poszerza możliwość sterowania bezprzewodowego IR (pilot dostępny osobno) lub WDMX (odbiornik WiFiUSB i nadajniki WDBOX lub WIFIBOX dostępne są osobno). Producent oferuje również zestaw optyczny do zmiany kąta świecenia na 45° lub 25°.

 

 

Prezentowana listwa, podobnie jak większość urządzeń z serii LUMIPIX, jest urządzeniem cichym – ciepło odprowadzane jest efektywnie poprzez aluminiową, odlewaną obudowę, dzięki czemu nie było potrzeby instalowania hałasujących wentylatorów.


PRODUCENT: Prolights - www.musiclights.it

DYSTRYBUTOR: Show Design - www.showdesign.pl

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIA


TESTY


Prolights Luma 1500 SP/SH

Bez dwóch zdań – to kawał porządnej maszyny i przy tym dobrze przemyślanej. Mocnej, jasnej i skonstruowanej tak, że i bój na polu rentalowym jej nie straszny. To ważne, bo możemy pisać sobie na łamach prasy o produktach mających podobne funkcje i być może tańszych.

Prolights Jade

Ta specyficzna konstrukcja pozwala generować wiązki (szczególnie z użyciem pryzm), które są nieosiągalne dla typowych spotów. Do tego odchudzenie oprawy umożliwia nieco szybszy ruch. A wisienka na torcie? Dla mnie jest nią decyzja konstruktorów Prolights o użyciu lampy Sirius.


PRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)