Google Analytics
Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
Oświetlenie > Pioneer DJ RB-DMX1
20-03-2018

Pioneer DJ RB-DMX1 

Pioneer DJ zaprezentował interfejs umożliwiający kontrolę opraw z poziomu oprogramowania rekordbox.

 

Korzystając z interfejsu RB-DMX1, otrzymujemy możliwość sterowania oprawami opartymi na protokole DMX512 bezpośrednio z aplikacji rekordbox. Aplikacja została wzbogacona o tryb lighting mode, dzięki któremu z poziomu komputera Mac lub PC mamy opcję bezpośredniego sterowania oprawami. Kontrola odbywa się w czasie rzeczywistym, jednak przed występem możemy przygotować presety konfiguracyjne i w dowolnej chwili je przywołać. Producent przygotował również wiele wstępnych ustawień, z których możemy korzystać w trakcie koncertu.

Interfejs nie wymaga zaawansowanej konfiguracji – wystarczy podłączyć go do komputera przez port USB.


PRODUCENT: Pioneer DJ - www.pioneer.pl

DYSTRYBUTOR: DSV - www.pioneer.pl

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIA


TESTY


Pioneer DJ DDJ-WeGO4

Pioneer jest niekwestionowanym liderem w zakresie profesjonalnych rozwiązań dla DJ-ów. Firma nie zapomina jednak o tych, którzy profesjonalistami dopiero zostaną i w chwili obecnej potrzebują kontrolera budżetowego. Urządzenia, dzięki któremu zgłębią tajniki kreatywnego miksowania, lecz po poznaniu arkan fachu będą mogli nadal z niego korzystać – takim sprzętem jest właśnie kontroler WeGO 4.

Pioneer DJ PLX-500

Logo Pioneer DJ zobowiązuje i po porównaniu podobnych modeli u konkurencji PLX-500 wzbudza moim zdaniem większe zaufanie. Jego brzmienie zadowoli nie tylko DJ-ów, szczególnie gdy zaopatrzymy się w dobrą wkładkę.


PRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)