Google Analytics
162
Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
Oświetlenie > Martin Professional M1 HD
01-08-2017

Martin Professional M1 HD 

W sprzedaży jest już następca legendarnej konsolety Martin M1.

 

M1 HD dostarcza realizatorom oświetlenia moc obliczeniową, która jest niezbędna w dzisiejszych przedsięwzięciach jak również oferuje obsługę czterdziestu kanałów: DMX, Art.-Net i sACN. Wszystkie z nich są odblokowane i nie wymagają dodatkowych licencji do działania.

Konsoleta wyposażona została w składany, wielodotykowy ekran LCD charakteryzujący się wysoką rozdzielczością.

M1 HD oddaje nam do dyspozycji dwadzieścia dwa tłumiki, sześćdziesiąt cztery przyciski odtwarzania scen, sekcję główną wraz z dedykowanymi przyciskami funkcyjnymi, klawiaturę numeryczna, dwanaście, w pełni programowalnych przycisków jak również pięć dodatkowych przycisków na ekranie LCD. Ponadto konsoleta zawiera cztery porty wyjściowe DMX i jeden wejściowy, dwa gniazda RJ45 dla Art.-Net i sACN oraz tworzenia kopii zapasowych. Na pokładzie znajdziemy również siedem portów USB, a także gniazda MIDI i SMPTE.


PRODUCENT: Martin - www.martin.com

DYSTRYBUTOR: P.S. Teatr - www.teatr.com.pl ESS Audio - www.essaudio.pl

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIA


TESTY


Martin Thrill Mini Profile

Martin Thrill – Mini Profile to mała, lekka i szybka głowa typu spot o stałym kącie świecenia wynoszącym 14°. Jest to najtańszy i najprostszy model firmowany przez Martina. Przeznaczono go dla osób, które być może organizują mniejsze eventy, ale cenią sobie jakość.

Martin M-Touch

Zalety urządzenia to: • porządny software • M-Touch może być zastosowany jako wing do konsolet z serii M • przyzwoita cena • lekka i nieduża obudowa • łatwość programowania i logika w działaniu • czytelnie rozłożone sekcje faderów i oznaczenie kolorami poszczególnych czynności.


PRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)