Google Analytics
46
Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
Oświetlenie > Martin Professional M-Series 3.70
03-08-2017

Martin Professional M-Series 3.70 

Praca z konsoletami oświetleniowymi dzięki systematycznym aktualizacjom z roku na rok staje się przyjemniejsza, a także pozwala realizatorom na korzystanie z najnowszych rozwiązań.

 

Martin poinformował, że pojawił się firmware dla urządzeń z serii M. Najnowsza wersja adresowana do Martin M6, M1 HD, M2GO HD, M1, M2GO, M2PC, M-Touch, M-Play, M-Series Modules i M-PC wnosi wiele usprawnień. Realizatorzy oświetlenia od teraz mogą korzystać z nowych widoków i usprawnień interfejsu użytkownika, dzięki którym tworzenie scen staje się bardziej intuicyjne. Wpływ na pracę, a w zasadzie jej efektywność również ma szybszy dostęp do narzędzi programistycznych, ułatwienie tworzenia projektów na pojedynczym ekranie jak i wielu wyświetlaczach (wspieranych jest aż osiem monitorów) oraz wprowadzenie inteligentnego przybornika narzędzi.


PRODUCENT: Martin - www.martin.com

DYSTRYBUTOR: P.S. Teatr - www.teatr.com.pl ESS Audio - www.essaudio.pl

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM


TESTY


Martin Thrill Mini Profile

Martin Thrill – Mini Profile to mała, lekka i szybka głowa typu spot o stałym kącie świecenia wynoszącym 14°. Jest to najtańszy i najprostszy model firmowany przez Martina. Przeznaczono go dla osób, które być może organizują mniejsze eventy, ale cenią sobie jakość.

Martin M-Touch

Zalety urządzenia to: • porządny software • M-Touch może być zastosowany jako wing do konsolet z serii M • przyzwoita cena • lekka i nieduża obudowa • łatwość programowania i logika w działaniu • czytelnie rozłożone sekcje faderów i oznaczenie kolorami poszczególnych czynności.


PRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)