Google Analytics
26
Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
Oświetlenie > Martin P3 PowerPort 1000 IP
11-05-2017

Martin P3 PowerPort 1000 IP 

W trakcie projektu kreatywnego oświetlenia przestrzeni publicznej wymagamy sprawdzonych i niezawodnych rozwiązań.

 

P3 PowerPort 1000 IP oferuje pokładowe zasilanie i przetwarzanie danych w kreatywnych rozwiązaniach LED marki Martin Professional, w tym Exterior PixLine, VC-Dots i Exterior Dot-HP. Procesor, wsparty kontrolerem P3 System Controller, stanowi kombinację stabilnego zasilania z wydajnym przetwarzaniem wideo. Konfiguracja urządzenia jest prosta i intuicyjna, a szczelność IP66 oraz opcjonalny interfejs dla światłowodu pozwolą P3 PowerPort 1000 IP znaleźć zastosowanie w zewnętrznych instalacjach stałych, takich jak oświetlanie mostów, przestrzeni publicznej, pomników oraz podobnych miejsc, gdzie wymagane jest wsparcie dla kreatywnego oświetlenia LED. Dołączone dławiki kablowe są wodoodporne i gotowe do montażu na ścianie – tym samym w zestawie mamy wszystko, co jest niezbędne do kreatywnego, dostosowanego do sytuacji oświetlenia elewacji.


PRODUCENT: Martin - www.martin.com

DYSTRYBUTOR: P.S. Teatr - www.teatr.com.pl ESS Audio - www.essaudio.pl

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIA


TESTY


Martin Thrill Mini Profile

Martin Thrill – Mini Profile to mała, lekka i szybka głowa typu spot o stałym kącie świecenia wynoszącym 14°. Jest to najtańszy i najprostszy model firmowany przez Martina. Przeznaczono go dla osób, które być może organizują mniejsze eventy, ale cenią sobie jakość.

Martin M-Touch

Zalety urządzenia to: • porządny software • M-Touch może być zastosowany jako wing do konsolet z serii M • przyzwoita cena • lekka i nieduża obudowa • łatwość programowania i logika w działaniu • czytelnie rozłożone sekcje faderów i oznaczenie kolorami poszczególnych czynności.


PRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)