Google Analytics
40
Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
Oświetlenie > Martin MAC Encore Performance
07-11-2017

Martin MAC Encore Performance 

MAC Encore Performance oferuje bezkompromisowy zestaw funkcji, połączony z uznaną i sprawdzoną jakością wykonania produktów marki Martin.

 

MAC Encore performance WRM i CLD to w funkcjonalne oprawy kadrujące dostarczające moc świetlną oraz spójność poziomów pracy niespotykaną dotychczas w urządzeniach oświetlenia scenicznego opartych na technologii LED.

Model WRM cechujący się ciepłym profilem temperatury barwowej (3000–7000 K) oferuje idealną emulację rzeczywistego źródła światła żarowego, podczas gdy CLD (2700–6000 K), czyli model o chłodnym profilu, odzwierciedla neutralny poziom światła dziennego. Jednak niezależnie od modelu, obie głowy generują światło o pełnym spektrum, w połączeniu z niezwykle wysokimi poziomami współczynników CRI, TM-30 oraz TLCI. Oprawy wyróżnia m.in. płaskie pole świecenia bez zmiany temperatury barwowej podczas zbliżania oraz ściemniania, elektroniczna kontrola dimmera/przysłony kadrującej z wieloma opcjami krzywych oraz emulacji ściemniania światła wolframowego, zróżnicowany współczynnik CTB i CTO, siedmiopozycyjna tarcza kolorów (sześć wymiennych filtrów dichroicznych plus open), cztery łopatki przysłony kadrującej (z możliwością indywidualnej regulacji ±30º), jak i pięć gobosów, a dokładnie szklanych wzorników gobo z nieznacznym oddzieleniem ogniskowych w stosunku do systemu kadrowania.

 

 

To jednak nie wszystko, ponieważ na pokładzie znajdziemy również tarczę animacji z funkcją ciągłego, wielokierunkowego obrotu oraz indeksowaniem ze zróżnicowanym kątem, prędkością i kierunkiem, precyzyjny irys, wbudowane makra efektów i filtr frost. Za precyzyjną i cichą pracę pozycjonowania w płaszczyznach pan (540°) i tilt (268°) odpowiada zastosowanie trójfazowego silnika krokowego.


PRODUCENT: Martin - www.martin.com

DYSTRYBUTOR: P.S. Teatr - www.teatr.com.pl

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIA


TESTY


Martin Thrill Mini Profile

Martin Thrill – Mini Profile to mała, lekka i szybka głowa typu spot o stałym kącie świecenia wynoszącym 14°. Jest to najtańszy i najprostszy model firmowany przez Martina. Przeznaczono go dla osób, które być może organizują mniejsze eventy, ale cenią sobie jakość.

Martin M-Touch

Zalety urządzenia to: • porządny software • M-Touch może być zastosowany jako wing do konsolet z serii M • przyzwoita cena • lekka i nieduża obudowa • łatwość programowania i logika w działaniu • czytelnie rozłożone sekcje faderów i oznaczenie kolorami poszczególnych czynności.


PRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)