Google Analytics
114
Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
Oświetlenie > LIGHT4me Patriot 75 Spot
04-01-2018

LIGHT4me Patriot 75 Spot 

W klubach jak i podczas niewielkich eventów wymagamy urządzeń, które nie będą sprawiały problemów w trakcie transportu - lekkich, niewielkich, ale i cechujących się odpowiednią jasnością.

 

LIGHT4me Patriot 75 Spot to najmniejsza głowica z serii Patriot. Źródło światła oparte na białej diodzie o mocy 75 W sprawdzi się świetnie w trakcie niewielkich eventów, wesel, podczas występów w klubach i mniejszych pomieszczeniach, a dzięki niewielkim wymiarom nie sprawi nam problemów w trakcie transportu. Oprawa wyposażona została w obrotową, trójramienną pryzmę oraz dwie tarcze gobo, które uatrakcyjnią każdy show. Głowica oferuje nam także tarczę barw z siedmioma żywymi kolorami (plus open), szerokość wiązki wynoszącą 15°, ruch z precyzją 16 bit w płaszczyźnie pan wynoszący 540° i 270° w tilt. Jak również zmotoryzowany Focus i pełnozakresowy dimmer, indeksowanie kolorów i efekt gobo shake oraz stroboskop.

Patriot 75 Spot maksymalnie zużywa 135 W i możemy nim sterować przy pomocy protokołu DMX o ilości kanałów wynoszącej 11, 14 lub 16. Producent żywotność źródła światła ocenił na 50 tys. godzin, a w zestawie najdziemy również dedykowaną skrzynię transportową CASE4ME.


PRODUCENT: Light4Me - www.musicexpress.pl

DYSTRYBUTOR: Music Express - www.musicexpress.pl

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIA


TESTY


Light4Me COB Pixel BAR

Dość solidna obudowa oraz naprawdę dobre parametry optyczne sprawiły, że sklasyfikowałem ten produkt w nieco wyższej klasie cenowej.

Light4Me Zoom Wash 1910

Pod względem konstrukcji jest to schludnie i ładnie wyglądająca oprawa. Można ją chwycić jedną ręką. Brak ograniczeń w panoramie i w tilcie właściwie wyeliminował konieczność montowania blokad transportowych. Panel podstawy to trzy- i pięciopinowe gniazda Neutrik, power- CON z opcją „podaj dalej” oraz włącznik.


PRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)