Google Analytics
24
Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
Oświetlenie > IMG STAGELINE MR-MCUBE2
19-12-2017

IMG STAGELINE MR-MCUBE2 

Transport opraw oświetleniowych to logistycznie trudne zadanie. Korzystając ze skrzyń transportowych stworzonych dla konkretnego urządzenia, będzie nam o wiele łatwiej je zrealizować.

 

IMG STAGELINE MR-MCUBE2 to skrzynia transportowa na dwa efekty świetlne MINICUBE-60 oraz akcesoria. Wykonana została z drewnianej sklejki, laminowanej czarnym tworzywem sztucznym. Na krawędziach umieszczono aluminiowe profile. W skrzyni mamy chromowane narożniki kulowe oraz kątowniki, jak również zamknięcia motylkowe i wpuszczane uchwyty do przenoszenia, a wnętrze wypełniono wyściółką piankową. Wymiary MR-MCUBE2 to 520 × 470 × 520 mm, a waga wynosi 13 kg.


PRODUCENT: IMG STAGELINE - www.imgstageline.pl

DYSTRYBUTOR: Monacor Polska - www.monacor.pl

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIA


TESTY


IMG STAGELINE DMIX-20

Testowany przez nas mikser oznaczony jako DMIX-20 jest bardzo wszechstronnym urządzeniem, które tylko z pozoru wygląda niewinnie. Za rozsądne pieniądze oddaje profesjonalne rozwiązania, które zaspokoją potrzeby większości z nas.

IMG STAGELINE C-RAY/8

Przenośny system słupkowy, trójdrożne rozwiązanie aktywne opierające się na subbasie w konfiguracji 2 × 8'' oraz dwunastogłośnikowej kolumnie wspartej dwoma przetwornikami wysokotonowymi.


PRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)