Google Analytics
Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
Oświetlenie > High End Systems SolaFrame 750
29-09-2017

High End Systems SolaFrame 750 

Rodzina głów składających się na serię SolaFrame została rozszerzona o nowy model.

 

SolaFrame 750 jest najnowszą głową reprezentującą serię SolaFrame, która sprawdzi się świetnie w trakcie niewielkich i średnich rozmiarów przedsięwzięć. Głowa oparta została na białym światle LED generującym 11 300 lumenów na wyjściu, zoom pracujący w zakresie od 6° do 50°. Nowa oprawa oferuje także system mieszania kolorów CMY, liniowy filtr CTO, tarczę animacji, trójścienny efekt pryzmatu, przysłonę iris oraz filtr frost. SolaFrame pozwala na ruch w płaszczyźnie pan wynoszący 540º i tilt 265º, przy czym pełen obrót w płaszczyźnie poziomej (360º – pan) trwa jedynie 2,27 s, a półobrót w płaszczyźnie pionowej (180º – tilt) dokładnie 1,31 s.

SolaFrame 750 ma zespół noży profilujących, które pracują w czterech płaszczyznach, z możliwością zrobienia pełnej kurtyny każdym z nich. Głowa ma też funkcję Lens Defog, która ogranicza osadzanie się oparów z maszyn do dymu na soczewce urządzenia. Oferuje również trzy aktywne tryby chłodzenia. Oczywiście jak na profesjonalne urządzenie przystało, możliwe jest sterowanie nim za pomocą protokołu DMX 512, RDM, Art-Net oraz sACN. 


PRODUCENT: High End Systems - www.highend.com

DYSTRYBUTOR: LTT - www.ltt.com.pl Show Design - www.showdesign.pl

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIA


TESTY


High End Systems SolaFrame Theatre

To jest właśnie to, czego oczekują realizatorzy, aktorzy, reżyserzy i choreografowie w przestrzeniach teatralnych. Głowica jest całkowicie bezgłośna. Całkowicie! Nie ma w niej ani jednego wentylatora. Pierwszy raz mogę z ręką na sercu powiedzieć, że przeszkadza mi system nawiewu w przestrzeni teatralnej oraz szum wentylatorów ze sterownika i komputera. Głowica jest włączona, metr obok i nic...

High End Systems TechnoArc

Głowica ruchoma wash i beam w której znajdziemy patent znany pod nazwą Radial Lenticular Homogenizing Lens System.


PRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)