Google Analytics
38
Udostępnij
Wyślij link
Oświetlenie > Flash Proffesional LED PIXEL BAR 4x30W + STAND
11-05-2017

Flash Proffesional LED PIXEL BAR 4x30W + STAND 

Najnowsza seria produktów zaprojektowanych i wykonanych w Polsce to gwarancja wysokiej jakości i niezawodności. Szereg nowoczesnych funkcji zastosowanych w reflektorach PAR z serii Flash Professional w połączeniu z wytrzymałą konstrukcją, wyjątkowym designem oraz uniwersalnością zapewnia wygodę użytkowania oraz najwyższą jakość efektów świetlnych w niemal każdych warunkach.

 

Niespotykane wzornictwo to jedna z najbardziej charakterystycznych cech serii Flash Professional, która obok wysokiej jakości wykonania i wytrzymałej konstrukcji czyni nowe produkty idealnym wyborem zarówno dla właścicieli niewielkich dyskotek, klubów, jak i dużych firm eventowych. Obok wygody użytkowania, którą zapewnia podwójny pałąk z ergonomicznym uchwytem i wieloma otworami montażowymi, urządzenia cechują się wysoką jakością wykończenia oraz niezawodnością.

W nowych reflektorach zastosowano diodę 4w1 o mocy 30 W. Na prezentowany zestaw składają się cztery Pixel Bary i statyw. Oświetlenie o barwie RGBW oferuje nam płynne ściemnianie w zakresie od 0 do 100 %, dwadzieścia kanałów DMX, jak również cztery przyciski kontrolne i kolorowy wyświetlacz LCD oraz tryby pracy master/slave, DMX512, auto i kontrolę pracy dźwiękiem. Podobnie jak w innych oprawach z serii Professional, tak i tu znajdziemy funkcję symulacji żarówki, wybór krzywej charakterystyki sterowania jasnością w trybie 16 bit.


PRODUCENT: Flash Professional - www.flash-butrym.pl

DYSTRYBUTOR: Flash Butrym - www.flash-butrym.pl

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIA


TESTY


Flash Professional LED PAR 64

W tej oprawie zaskoczyły mnie dwie rzeczy: rozmiar i waga. To maleństwo ma dwadzieścia cztery trzywatowe diody na pokładzie i waży 1,3 kg.

Flash Professional LED PAR 64

Pierwszą testowaną oprawą jest LED PAR ze źródłem światła COB. Jak wynika ze specyfikacji, ten zestaw COB ma na pokładzie diody RGBW. Źródło światła jest umieszczone w dość charakterystycznym dla COB-ów, głębokim odbłyśniku.Oprawa jest dość logicznie zrobiona pod kątem oprogramowania. Może pracować zarówno sterowana systemem DMX, jak i samodzielnie.


PRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)