Google Analytics
42
Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
Oświetlenie > Flash Professional LED WASHER MK2
04-04-2017

Flash Professional LED WASHER MK2 

Najnowsza seria produktów zaprojektowanych i wykonanych w Polsce to gwarancja wysokiej jakości i niezawodności. Szereg nowoczesnych funkcji zastosowanych w urządzeniach z serii Flash Professional w połączeniu z wytrzymałą konstrukcją, wyjątkowym designem oraz uniwersalnością zapewnia wygodę użytkowania oraz najwyższą jakości efektów świetlnych w niemal każdych warunkach.

 

Nie może być inaczej i z najnowszym washerem. Druga generacja ledowego washera oparta została na osiemnastu diodach LED 4w1 o mocy 10 W każda, o kącie świecenia wynoszącym 25° i barwie RGBW. Oferuje niezwykle płynną zmianę jasności dzięki szesnastobitowej rozdzielczości i sterowaniu za pomocą dwóch kanałów DMX. Daje nam to aż 65 536° jasności. Do tego możemy wybrać jedną z wielu dostępnych krzywych jasności, co przekłada się na niezwykłą płynność przejść między poszczególnymi stopniami jasności przy standardowym ośmiobitowym sterowaniu. Nowa oprawa oferuje również funkcję dim delay symulującą żarówkę. Dzięki niej nastaje opóźniona reakcja diod LED na zmianę wartości dimmer, co w efekcie przekłada się na idealny efekt ściemniana – bez przeskoków między poziomami.

 

 

Z tyłu urządzenia znajdziemy duży, czytelny ekran LCD o rozdzielczości 160 × 128 pikseli. Z jego poziomu możemy zobaczyć wszystkie najważniejsze parametry, a przyciskami, które go otaczają, wprowadzić zmiany. Ponadto do wyboru mamy dziewięć́ rożnych trybów DMX. Ta wszechstronność to wygoda użytkowania zarówno dla osób używających podstawowych funkcji reflektora, jak i dla zaawansowanych użytkowników. Tryb classic to dobrze znany układ kanałów typu D-S-R-G-B-W. Dla użytkowników wymagających maksymalnej elastyczności przygotowane zostały tryby RGB, RGBW oraz ich odpowiedniki ze sterowaniem szesnastobitowym. Oczywiście na pokładzie nowego washera znajdziemy funkcję regeneracji sygnału DMX.


PRODUCENT: Flash Professional - www.flash-butrym.pl

DYSTRYBUTOR: Flash Butrym - www.flash-butrym.pl

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIA


TESTY


Flash Professional Led Washer

To kolejna propozycja uzupełniająca linię produktów Professional. Wszystkie te nowości mają kilka wspólnych zalet, o których za chwilę wspomnę. Gdyby ktoś zakleił nazwę producenta i zadał pytanie, skąd ten produkt pochodzi, pewnie większość z nas nie udzieliłaby poprawnej odpowiedzi. Ten fakt cieszy, że rodzimymi produktami zaznaczamy swoją obecność na rynku, jednak bez zbyt dużej dawki lokalnego patriotyzmu.

Flash Professional Blinder LED 16X30W 4in1 COB...

Wszyscy jesteśmy przyzwyczajeni do efektu typu blinder opartego bardzo często na źródłach światła np. typu PAR36DWE. Jednak technologia ledowa na polu opraw typu floodlight i konkretnie w podgrupie blinderów sprawiła, że oprawa zwykle powieszona na froncie sceny i skierowana w publiczność może mieć zupełnie inne zastosowania. Z pewnością taką oprawą jest nowy produkt marki Flash. Dlaczego tak sądzę? Postaram się to wyjaśnić w trakcie całego testu.


PRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)