Google Analytics
220
Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
Oświetlenie > Flash Professional LED WASHER 12x30W RGBW 4w1 COB 12 SEKCJI - SHORT Mk2
15-02-2018

Flash Professional LED WASHER 12x30W RGBW 4w1 COB 12 SEKCJI - SHORT Mk2 

Na rynku pojawił się nowy reflektor złożony z dwunastu sekcji.

 

Najnowsza seria produktów zaprojektowanych i wykonanych w Polsce to gwarancja wysokiej jakości i niezawodności. Szereg nowoczesnych funkcji zastosowanych w reflektorach PAR z serii Flash Professional w połączeniu z wytrzymałą konstrukcją, wyjątkowym designem oraz uniwersalnością zapewnia wygodę użytkowania oraz najwyższą jakość efektów świetlnych w niemal każdych warunkach.

Prezentowany reflektor oparty został na dwunastu diodach (RGBW) o mocy 30 W każda. Kąt świecenia oprawy to 50° i możemy nią sterować za pomocą protokołu DMX512, ponadto dostępnych mamy wiele funkcji usprawniających pracę, tj. szesnastobitowe sterowanie jasnością, płynne sterowanie jasnością (możliwość wyboru krzywej charakterystyki sterowania) i symulację żarówki (opóźniona reakcja na zmianę jasności). Oczywiście tak jak w innych urządzeniach polskiego producenta, tak i tu mamy funkcję regeneracji sygnału DMX oraz elektroniczne zabezpieczenie przed przegrzaniem.


PRODUCENT: Flash Professional - www.flash-butrym.pl

DYSTRYBUTOR: Flash Butrym - www.flash-butrym.pl

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIA


TESTY


Flash Professional Led Washer

To kolejna propozycja uzupełniająca linię produktów Professional. Wszystkie te nowości mają kilka wspólnych zalet, o których za chwilę wspomnę. Gdyby ktoś zakleił nazwę producenta i zadał pytanie, skąd ten produkt pochodzi, pewnie większość z nas nie udzieliłaby poprawnej odpowiedzi. Ten fakt cieszy, że rodzimymi produktami zaznaczamy swoją obecność na rynku, jednak bez zbyt dużej dawki lokalnego patriotyzmu.

Flash Professional Blinder LED 16X30W 4in1 COB...

Wszyscy jesteśmy przyzwyczajeni do efektu typu blinder opartego bardzo często na źródłach światła np. typu PAR36DWE. Jednak technologia ledowa na polu opraw typu floodlight i konkretnie w podgrupie blinderów sprawiła, że oprawa zwykle powieszona na froncie sceny i skierowana w publiczność może mieć zupełnie inne zastosowania. Z pewnością taką oprawą jest nowy produkt marki Flash. Dlaczego tak sądzę? Postaram się to wyjaśnić w trakcie całego testu.


PRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)