Google Analytics
78
Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
Oświetlenie > Flash Professional Blinder LED Belka COB 1kW RGBW
14-02-2018

Flash Professional Blinder LED Belka COB 1kW RGBW 

W ofercie Flash Butrym pojawił się nowy blinder uzupełniający serię urządzeń Professional.

 

Prezentowana oprawa o mocy 1 kW zbudowana została w oparciu o cztery diody COB w postaci dużej belki LED cechującej się kątem świecenia wynoszącym 37° i płynnym ściemnianiem w zakresie od 0 do 100°. Zapewnia tym samym niespotykaną jasność, wygodne sterowanie i szereg użytecznych funkcji. Urządzenie zostało zaprojektowane z myślą o wygodzie i szybkości montażu w dużych instalacjach. Zastosowany system MultiBolt umożliwia łączenie wielu urządzeń w bloki.

Źródła światła w postaci diod LED podzielone zostały na sekcje, co otwiera przed nami całkowicie nowe możliwości w kreowaniu skomplikowanych, barwnych prezentacji oraz niespotykanych efektów. Dodatkowo układ kanałów DMX jest analogiczny dla wszystkich urządzeń z serii Flash Professional, co ułatwia korzystanie z kolekcji składającej się z różnych modeli, a także dołączanie kolejny urządzeń. 


PRODUCENT: Flash Professional - www.flash-butrym.pl

DYSTRYBUTOR: Flash Butrym - www.flash-butrym.pl

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIA


TESTY


Flash Professional Led Washer

To kolejna propozycja uzupełniająca linię produktów Professional. Wszystkie te nowości mają kilka wspólnych zalet, o których za chwilę wspomnę. Gdyby ktoś zakleił nazwę producenta i zadał pytanie, skąd ten produkt pochodzi, pewnie większość z nas nie udzieliłaby poprawnej odpowiedzi. Ten fakt cieszy, że rodzimymi produktami zaznaczamy swoją obecność na rynku, jednak bez zbyt dużej dawki lokalnego patriotyzmu.

Flash Professional Blinder LED 16X30W 4in1 COB...

Wszyscy jesteśmy przyzwyczajeni do efektu typu blinder opartego bardzo często na źródłach światła np. typu PAR36DWE. Jednak technologia ledowa na polu opraw typu floodlight i konkretnie w podgrupie blinderów sprawiła, że oprawa zwykle powieszona na froncie sceny i skierowana w publiczność może mieć zupełnie inne zastosowania. Z pewnością taką oprawą jest nowy produkt marki Flash. Dlaczego tak sądzę? Postaram się to wyjaśnić w trakcie całego testu.


PRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)