Google Analytics
38
Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
Oświetlenie > Flash LED Six Hole RGB
23-06-2017

Flash LED Six Hole RGB 

Na scenie, w klubie i podczas eventów potrzebujemy niedrogich, ale skutecznych rozwiązań. Jednym z nich jest prezentowany efekt świetlny.

 

Nowy efekt świetlny od firmy Flash Butrym – LED Six Hole, jest dostępny z jeszcze większą liczbą programów, z żywszymi kolorami, które można bardzo dokładnie mieszać. Oczywiście podobnie jak inne produkty marki, tak i tu mamy dostępne funkcje sterowania dźwiękiem, sterowania przez DMX czy tryby master/slave i auto. Efekt zaprojektowany został do pracy w klubach, w pubach, na scenie lub jako oświetlenie architektoniczne.

 

 

LED Six Hole oferuje barwy RGB, płynne ściemnianie w zakresie od 0 do 100%, obsługę siedmiu kanałów DMX512, jak również panel kontrolny z czterema przyciskami funkcyjnymi i ekranem. Obudowa wykonana została z tworzywa ABS, w zestawie znajdziemy kabel zasilający i  uchwyt montażowy.

 


PRODUCENT: Flash Professional - www.flash-butrym.pl

DYSTRYBUTOR: Flash Butrym - www.flash-butrym.pl

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIA


TESTY


Flash Professional Led Washer

To kolejna propozycja uzupełniająca linię produktów Professional. Wszystkie te nowości mają kilka wspólnych zalet, o których za chwilę wspomnę. Gdyby ktoś zakleił nazwę producenta i zadał pytanie, skąd ten produkt pochodzi, pewnie większość z nas nie udzieliłaby poprawnej odpowiedzi. Ten fakt cieszy, że rodzimymi produktami zaznaczamy swoją obecność na rynku, jednak bez zbyt dużej dawki lokalnego patriotyzmu.

Flash Professional Blinder LED 16X30W 4in1 COB...

Wszyscy jesteśmy przyzwyczajeni do efektu typu blinder opartego bardzo często na źródłach światła np. typu PAR36DWE. Jednak technologia ledowa na polu opraw typu floodlight i konkretnie w podgrupie blinderów sprawiła, że oprawa zwykle powieszona na froncie sceny i skierowana w publiczność może mieć zupełnie inne zastosowania. Z pewnością taką oprawą jest nowy produkt marki Flash. Dlaczego tak sądzę? Postaram się to wyjaśnić w trakcie całego testu.


PRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)