Google Analytics
108
Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
Oświetlenie > Flash-Butrym LED PAR 18x15W RGBWA 5w1
02-01-2018

Flash-Butrym LED PAR 18x15W RGBWA 5w1 

Reflektory przydają się nie tylko na scenie, ale w trakcie eventów, prezentacji i przedstawień teatralnych. Nasz rodzimy producent zaprezentował ostatnimi czasy nowy reflektor.

 

Reflektor typu PAR 64 wyposażony w osiemnaście diod LED o mocy 15 W. W odróżnieniu od typowych reflektorów LED PAR model ten ma diody 5w1 zawierające kolor amber. Dzięki temu możliwe jest uzyskanie pełnych, żywych barw oraz różnych temperatur koloru białego. Obudowa reflektora wykonana została z aluminium. Urządzenie przeznaczone jest na scenę i do klubów. Cechuje się poborem mocy na poziomie 200 W, ma wyświetlacz LED ułatwiający konfigurację, możemy też nim sterować nim przez DMX. Oczywiście oprawa może pracować w trybie automatycznym, master lub slave, możemy też sterować nią dźwiękiem. Zmiana kolorów (RGBWA) jest płynna, z jednoczesną opcją wyświetlania statycznej barwy. Prezentowany reflektor cechuje się szczelnością IP20 i zastosowano w nim chłodzenie aktywne.


PRODUCENT: Flash Professional - www.flash-butrym.pl

DYSTRYBUTOR: Flash Butrym - www.flash-butrym.pl

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIA


TESTY


Flash Professional Led Washer

To kolejna propozycja uzupełniająca linię produktów Professional. Wszystkie te nowości mają kilka wspólnych zalet, o których za chwilę wspomnę. Gdyby ktoś zakleił nazwę producenta i zadał pytanie, skąd ten produkt pochodzi, pewnie większość z nas nie udzieliłaby poprawnej odpowiedzi. Ten fakt cieszy, że rodzimymi produktami zaznaczamy swoją obecność na rynku, jednak bez zbyt dużej dawki lokalnego patriotyzmu.

Flash Professional Blinder LED 16X30W 4in1 COB...

Wszyscy jesteśmy przyzwyczajeni do efektu typu blinder opartego bardzo często na źródłach światła np. typu PAR36DWE. Jednak technologia ledowa na polu opraw typu floodlight i konkretnie w podgrupie blinderów sprawiła, że oprawa zwykle powieszona na froncie sceny i skierowana w publiczność może mieć zupełnie inne zastosowania. Z pewnością taką oprawą jest nowy produkt marki Flash. Dlaczego tak sądzę? Postaram się to wyjaśnić w trakcie całego testu.


PRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)