Google Analytics
130
Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
Oświetlenie > FLASH zestaw Beam 60W LED Moving Head
19-07-2017

FLASH zestaw Beam 60W LED Moving HeadW ofercie marki Flash znajdziemy zestaw czterech ruchomych głów gotowych do transportu, ponieważ razem z nimi otrzymujemy skrzynię transportową.

 

W ofercie rodzimego producenta oświetlenia pojawił się zestaw czterech głowic ruchomych typu beam z bardzo praktyczną skrzynią zapewniającą bezpieczny transport. Urządzenia wyróżnia duża moc światła, nowoczesny wyświetlacz LCD oraz nielimitowany ruch pan/tilt. Głowice mają wszystkie standardowe funkcje i efekty niezbędne w nowoczesnych głowicach użytkowanych przez profesjonalistów. Ruchome głowy oparte zostały na diodzie LED o mocy 60 W. Oferują płynne ściemnianie w zakresie od 0 do 100%, stroboskop 1–25 Hz, osiemnaście kanałów DMX 512, jak również sterowanie automatyczne, manualne, dźwiękiem oraz tryb pracy master/slave. 


PRODUCENT: Flash Professional - www.flash-butrym.pl

DYSTRYBUTOR: Flash Butrym - www.flash-butrym.pl

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIA


TESTY


Flash Professional Led Washer

To kolejna propozycja uzupełniająca linię produktów Professional. Wszystkie te nowości mają kilka wspólnych zalet, o których za chwilę wspomnę. Gdyby ktoś zakleił nazwę producenta i zadał pytanie, skąd ten produkt pochodzi, pewnie większość z nas nie udzieliłaby poprawnej odpowiedzi. Ten fakt cieszy, że rodzimymi produktami zaznaczamy swoją obecność na rynku, jednak bez zbyt dużej dawki lokalnego patriotyzmu.

Flash Professional Blinder LED 16X30W 4in1 COB...

Wszyscy jesteśmy przyzwyczajeni do efektu typu blinder opartego bardzo często na źródłach światła np. typu PAR36DWE. Jednak technologia ledowa na polu opraw typu floodlight i konkretnie w podgrupie blinderów sprawiła, że oprawa zwykle powieszona na froncie sceny i skierowana w publiczność może mieć zupełnie inne zastosowania. Z pewnością taką oprawą jest nowy produkt marki Flash. Dlaczego tak sądzę? Postaram się to wyjaśnić w trakcie całego testu.


PRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)