Google Analytics
42
Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
Oświetlenie > Elation TVL CYC RGBW
21-04-2016

Elation TVL CYC RGBWNa rynku pojawił się nowy asymetryczny naświetlacz od firmy Elation.

 

Naświetlacz typu cyclorama został wyposażony w LED-y RGBW o mocy 150 W. Oferuje oświetlenie o jasności 884 luxów, ustawiony w odległości około 2 m od naświetlanego obiektu. Tym samym Elation TVL CYC RGBW świetnie sprawdzi się w telewizji, sztukach teatralnych czy podczas transmisji na żywo. Ponadto, aby wydajność urządzenia była jak najwyższa, producent zdecydował się na zastosowanie technologii COB (Chip on Board).

Prezentowany naświetlacz charakteryzuje się szesnastobitowym ściemniaczem oraz temperaturą kolorów mieszczącą się w zakresie od 3200 do 7200 K. Eliptyczna wiązka światła (90° × 113°), jaką generuje prezentowany naświetlacz asymetryczny, w połączeniu z ośmioma regulowanymi skrzydłami pozwala tworzyć różne kształty do precyzyjnego oświetlenia i zapewnia jak najmniejszą utratę natężenia generowanego naświetlenia. Oprawa ma zaprogramowane sześćdziesiąt cztery kolory i efekty stroboskobu oraz przełączane nachylenie pracy ściemniacza.

Elation TVL CYC RGBW możemy kontrolować z poziomu protokołu DMX lub bezpośrednio z dotykowego panelu mieszczącego się z tyłu obudowy.


PRODUCENT: Elation Professional - www.elationlighting.eu

DYSTRYBUTOR: SG Light - www.sglight.pl

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIA


TESTY


Elation Professional Artiste DaVinci

Choć często mam niewątpliwy zaszczyt otrzymywać do testu urządzenia, które jeszcze nie trafiły do sklepów (zdarzały się też prototypy od zaprzyjaźnionych marek), to Artiste miał już swoją premierę jakiś czas temu. Mimo to nadal jest nowością na rynku. Mając to na uwadze, wielu z nas zastanawia się zapewne nad nową propozycją Elation, zadając sobie pytanie, czy aby na pewno nie powinna zasilić zapasów magazynowych..? Niewątpliwie należy ten produkt wziąć pod uwagę w takich rozważaniach.

Elation Professional Platinum Wash ZFX Pro

Platinum Wash ZFX Pro to ruchoma głowica LED.


PRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)