Google Analytics
92
Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
Oświetlenie > Elation Platinum Seven
23-05-2016

Elation Platinum SevenWkrótce na rynku pojawi się nowa multichipowa oprawa typu wash od firmy Elation.

 

Oparta na opatentowanej technologii oprawa Platinum Seven wyposażona została w trzy pierścienie, w których znajdziemy dziewiętnaście diod o mocy 25 W każda (red, green, blue, white, amber, cyan i UV). Optyczny zoom umożliwia generowanie wiązki o szerokości od 5° do 50°, każdym z trzech pierścieni możemy sterować niezależnie za pomocą protokołów DMX, RDM, KlingNET i Art-NET. Z tyłu obudowy znajdziemy złącze sieciowe RJ45 oraz wejście i wyjście powerCON. Alternatywnie parametry pracy oprawy możemy wprowadzić bezpośrednio przez wewnętrzne menu.

Ruch oprawy odbywa się z rozdzielczością wynoszącą 16 bit, oferuje ona ponadto stroboskop (1–25 fps), pamięć kolorów poszczególnych pierścieni, które zapisujemy w postaci skryptów macro oraz liniową temperaturę barwową mieszczącą się w zakresie od 2700 do 8000 K. Liniowo działa również płynny ściemniacz z przydatną funkcją umożliwiającą wybór krzywej zanikania światła.


PRODUCENT: Elation Professional - www.elationlighting.eu

DYSTRYBUTOR: SG Light - www.sglight.pl

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIA


TESTY


Elation Professional Artiste DaVinci

Choć często mam niewątpliwy zaszczyt otrzymywać do testu urządzenia, które jeszcze nie trafiły do sklepów (zdarzały się też prototypy od zaprzyjaźnionych marek), to Artiste miał już swoją premierę jakiś czas temu. Mimo to nadal jest nowością na rynku. Mając to na uwadze, wielu z nas zastanawia się zapewne nad nową propozycją Elation, zadając sobie pytanie, czy aby na pewno nie powinna zasilić zapasów magazynowych..? Niewątpliwie należy ten produkt wziąć pod uwagę w takich rozważaniach.

Elation Professional Platinum Wash ZFX Pro

Platinum Wash ZFX Pro to ruchoma głowica LED.


PRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)