Google Analytics
60
Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
Oświetlenie > Elation Platinum 1200 Wash
21-10-2016

Elation Platinum 1200 Wash 

Elation w trakcie LDI 2016 zaprezentowało nową oprawę – Platinum 1200 Wash.

 

Oparta na opatentowanej technologii multichipowa oprawa RGBW Platinum 1200 Wash zawiera dziewiętnaście diod marki Osram o mocy 65 W każda. Zmotoryzowany zoom umożliwia generowanie wiązki o szerokości od 5° do 50°, do tego otrzymujemy niezależną kontrolę każdego z pierścieni, których łącznie mamy trzy. Kolory w prezentowanej oprawie mogą być miksowane z ośmio-, jak i szesnastobitową precyzją, z możliwością dostosowania liniowo temperatury barwowej w zakresie od 2700 do 8000 K.

Na pokładzie Platinum 1200 Wash znajdziemy efekt stroboskopu, ściemniacz z funkcją umożliwiającą wybór krzywej zanikania światła oraz pamięć kolorów poszczególnych pierścieni, które zapiszemy w postaci skryptów macro. Elation Platinum 1200 Wash oferuje różne tryby DMX i wsparcie dla RDM, KlingNET oraz Art-NET.


PRODUCENT: Elation Professional - www.elationlighting.eu

DYSTRYBUTOR: SG Light - www.sglight.pl

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIA


TESTY


Elation Professional Artiste DaVinci

Choć często mam niewątpliwy zaszczyt otrzymywać do testu urządzenia, które jeszcze nie trafiły do sklepów (zdarzały się też prototypy od zaprzyjaźnionych marek), to Artiste miał już swoją premierę jakiś czas temu. Mimo to nadal jest nowością na rynku. Mając to na uwadze, wielu z nas zastanawia się zapewne nad nową propozycją Elation, zadając sobie pytanie, czy aby na pewno nie powinna zasilić zapasów magazynowych..? Niewątpliwie należy ten produkt wziąć pod uwagę w takich rozważaniach.

Elation Professional Platinum Wash ZFX Pro

Platinum Wash ZFX Pro to ruchoma głowica LED.


PRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)