Google Analytics
64
Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
Oświetlenie > EVOLIGHTS iQ-80S
26-02-2018

EVOLIGHTS iQ-80S 

Evolights rozszerzył swoje portfolio o nową ruchomą głowę.

 

EVOLIGHTS iQ-80S to nowoczesna, profesjonalna głowica typu spot o dużej mocy. Źródło światła stanowi wysokiej jakości biała, osiemdziesięciowatowa dioda LED, która z powodzeniem może zastąpić urządzenia oparte na lampie wyładowczej o ponad dwukrotnej sile świecenia. Precyzyjna optyka tworzy bardzo jasny i równy promień wiązki o kącie rozpraszania od 13° do 18°. W urządzeniu zastosowano tarczę ośmiu kolorów, dzięki której możemy otrzymać plamę światła o żywej, bardzo nasyconej barwie. Sprzęt ma również rotacyjną tarczę wzorów gobo, na której mieści się siedem nowoczesnych kształtów, w tym dwa szklane.

 

 

Wykorzystując sterowniki DMX, operator otrzymuje możliwość wygodnej kontroli takich parametrów pracy urządzenia jak panoramiczny (nawet 630°) i wertykalny (265°) ruch głowicy, dimmer, shutter czy stroboskop. Może również w łatwy sposób zarządzać funkcjami tarcz kolorów i wzorów gobo.


PRODUCENT: Evolights

DYSTRYBUTOR: Music Express - www.musicexpress.pl

NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIA


TESTY


Evolights IQ 420 H

Postanowiłem marce Evolights podwyższyć poprzeczkę, ponieważ zarówno po modelu IQ 280, jak i po opisywanym dziś IQ 420 widać, że nie są to amatorskie głowice. Pomimo niższej ceny w stosunku do uznanych urządzeń muszę przyznać, że i konstrukcyjnie, i pod kątem zastosowanych komponentów głowica IQ 420H nie odbiega od produktów, którymi zwykle posługują się profesjonaliści.

Evolights IQ 280H

Odkręcając obudowę, można wywnioskować bardzo wiele. Gdybym porównał konstrukcyjnie IQ z inną, podobną głową, nie znalazłbym oszczędności w komponentach czy elektronice. Gołym okiem widać, że głowica jest przygotowana do różnych warunków pracy i raczej nie będzie to urządzenie, któremu nie można zaufać (to pod kątem awaryjności).


PRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)