Google Analytics
56
Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
Oświetlenie > ETC Product Portfolio v3
03-04-2017

ETC Product Portfolio v3 

Zanim zdecydujemy się na urządzenie, to często przeglądamy dziesiątki broszur, specyfikacji, technicznych czy prezentacji. Jednym ze sposobów przeglądania wszystkich linii produktów dostępnych w sprzedaży jest skorzystanie ze specjalnej aplikacji.

 

ETC poinformowało o dostępności trzeciej wersji aplikacji stanowiącej portfolio marki. Po zainstalowaniu aplikacji na komputerze Mac lub PC, smartfonie lub tablecie opartym na iOS bądź na Androidzie naszym oczom ukażą się wszystkie dokumenty – zebrane i posegregowane. Następnie wszystko, co tam znajdziemy, możemy dodać do ulubionych, wydrukować i udostępnić znajomym. Aplikacja stale się aktualizuje, co oznacza, że mamy zawsze świeże informacje na temat produktów ETC. Najnowsza wersja to 3.1, w której poprawionych zostało kilka zauważonych błędów. Trzecia odsłona portfolio oddaje nam do dyspozycji zupełnie nowy, responsywny interfejs użytkownika, nową wyszukiwarkę, obsługę wielu języków. Do tego również nie jest wymagana wtyczka flash.

W przeciwieństwie do poprzedników, aplikację możemy zainstalować na smartfonach. Prezentacja własnego portfolio w przejrzystym interfejsie użytkownika na dowolnym urządzeniu jest bardzo interesującym rozwiązaniem, zarówno dla ludzi zajmujących się sprzedażą, doradztwem, jak i dla samych kupujących, którzy w zaciszu domu mogą przyjrzeć się bliżej produktom.


PRODUCENT: ETC - www.etcconnect.com

DYSTRYBUTOR: P.S. Teatr - www.teatr.com.pl

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIA


TESTY


ETC SOURCE FOUR LED LUSTR+...

W oprawie, która właśnie stoi przede mną, uwzględniono wszelkie potrzeby rynku i oto okazało się, że odpowiednia konstrukcja przy obecnym stanie technologicznym może zaoferować idealne parametry.

ETC ColorSource 40

Choć na początku musiałem się nieco przestawić na logikę interface’u ETC, to podczas pracy z zaprogramowanym sterownikiem świetnie się bawiłem. Bardzo czytelne są rozwiązania dotyczące rozgraniczenia głównej kolejki cue od chaseów czy pamięci typu memory playback.


PRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)