Google Analytics
54
Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
Oświetlenie > ETC Gio @5
01-11-2016

ETC Gio @5 

Na tegorocznych targach LDI w Las Vegas, amerykański producent ETC pokazał nową konsolę oświetleniową. Gio @5 to pełna kontrola profesjonalnego systemu EOS w mniejszym wydaniu – stworzona specjalnie z myślą o mniejszych pomieszczeniach lub skromniejszych budżetach.

 

Przenośna konsola Gio @5 marki ETC ma wszystkie niezbędne dla użytkownika funkcje systemu Eos w kompaktowej formie. Monitory zewnętrzne i pozostałe akcesoria są w tym wypadku opcjonalne. Urządzenie ma m.in. wbudowany siedemnastocalowy wyświetlacz multi-touch, pięć definiowalnych zmotoryzowanych faderów oraz dwa master fadery.

 

 

Gio @5 to doskonały wybór dla dotychczasowych użytkowników konsol Ion, którzy chcą rozszerzyć swoje możliwości o dostęp do playbacków, kontroli koloru, arkuszy magic sheet i wielu innych funkcji. To narzędzie zarówno dla początkujących operatorów, jak i doświadczonych użytkowników systemu Eos, szukających mniejszych stołów. Konsola ma pełną funkcjonalność Eos Programming Wing i konsol Gio. Gio @5 to pełna kontrola statycznych i ruchomych świateł, konwencjonalnych oraz LED, a także media serwerów.


PRODUCENT: ETC - www.etcconnect.com

DYSTRYBUTOR: P.S. Teatr - www.teatr.com.pl

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIA


TESTY


ETC SOURCE FOUR LED LUSTR+...

W oprawie, która właśnie stoi przede mną, uwzględniono wszelkie potrzeby rynku i oto okazało się, że odpowiednia konstrukcja przy obecnym stanie technologicznym może zaoferować idealne parametry.

ETC ColorSource 40

Choć na początku musiałem się nieco przestawić na logikę interface’u ETC, to podczas pracy z zaprogramowanym sterownikiem świetnie się bawiłem. Bardzo czytelne są rozwiązania dotyczące rozgraniczenia głównej kolejki cue od chaseów czy pamięci typu memory playback.


PRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)