Google Analytics
48
Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
Oświetlenie > ETC ColorSource CYC
31-01-2018

ETC ColorSource CYC 

ETC zaprezentowało nowy oświetlacz LED zapewniający gładką i równą wiązkę światła.

 

Oświetlacz ColorSource CYC generuje wiązkę światła, która zapewni nam gładkie pokrycie cykolramy lub ściany. To pierwsza oprawa od ETC wykorzystująca do tworzenia barw pięć niezależnych kolorów: czerwony, zielony, niebieski, indygo i limonkowy, dzięki czemu możliwe stało się generowane wielu odcieni. ColorSource CYC ma niewielkie wymiary, a to przekłada się na wiele możliwości umieszczenia go na scenie bądź podwieszenia. Oświetlacz nie jest chłodzony przez wentylatory i zużywa o wiele mniej energii niż inne oprawy o podobnym przeznaczeniu.


PRODUCENT: ETC - www.etcconnect.com

DYSTRYBUTOR: P.S. Teatr - www.teatr.com.pl

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIA


TESTY


ETC SOURCE FOUR LED LUSTR+...

W oprawie, która właśnie stoi przede mną, uwzględniono wszelkie potrzeby rynku i oto okazało się, że odpowiednia konstrukcja przy obecnym stanie technologicznym może zaoferować idealne parametry.

ETC ColorSource 40

Choć na początku musiałem się nieco przestawić na logikę interface’u ETC, to podczas pracy z zaprogramowanym sterownikiem świetnie się bawiłem. Bardzo czytelne są rozwiązania dotyczące rozgraniczenia głównej kolejki cue od chaseów czy pamięci typu memory playback.


PRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)