Google Analytics
20
Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
Oświetlenie > ETC Cobalt v7.3
31-08-2016

ETC Cobalt v7.3 

Oprogramowanie dla konsolet Cobalt zaktualizowane zostało do wersji 7.3.

 

Nowa wersja oprogramowania do popularnych konsolet oświetleniowych firmy ETC z serii Cobalt przynosi uaktualnienie makr, edycję interfejsu i playbacków, przerobiony silnik Move-Fade, zupełnie nowy tryb loop dla sekwencji, dodatkowe polecenia OSC, a także dostęp do systemu pomocy w innych urządzeniach podłączonych do sieci WiFi.

Oprogramowanie umożliwia użycie Cobalt Motorized Fader Wings na kompatybilnych urządzeniach z systemem Windows 7, w tym na konsoletach Cobalt 20, Cobalt 10 i Cobalt jr Powered by Congo, a także przy użyciu ETCnomad. Poprzez połączenie wielu wingów do tego samego urządzenia użytkownik może otrzymać dostęp do osiemdziesięciu playbacków master w jednej konsolecie Cobalt, dzięki czemu może szybciej i bardziej komfortowo programować sceny.


PRODUCENT: ETC - www.etcconnect.com

DYSTRYBUTOR: P.S. Teatr - www.teatr.com.pl

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIA


TESTY


ETC SOURCE FOUR LED LUSTR+...

W oprawie, która właśnie stoi przede mną, uwzględniono wszelkie potrzeby rynku i oto okazało się, że odpowiednia konstrukcja przy obecnym stanie technologicznym może zaoferować idealne parametry.

ETC ColorSource 40

Choć na początku musiałem się nieco przestawić na logikę interface’u ETC, to podczas pracy z zaprogramowanym sterownikiem świetnie się bawiłem. Bardzo czytelne są rozwiązania dotyczące rozgraniczenia głównej kolejki cue od chaseów czy pamięci typu memory playback.


PRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)