Google Analytics
122
Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
Oświetlenie > Clay Paky K-EYE HCR
24-04-2017

Clay Paky K-EYE HCR 

Testowany na łamach naszego miesięcznika we wrześniu 2014 roku washer B-EYE doczekał się swojego następcy. Przez trzy lata poprzednik zdobył serca realizatorów oświetlenia. Nowa odsłona jest jednak godnym następcą poprzednika i już wkrótce będziecie mieli okazję się o tym przekonać na niejednym koncercie.

 

Wspomniany B-EYE zrewolucjonizował dziedzinę ledowych washów, umożliwiając tworzenie imponujących efektów animacji i obrazów graficznych. Teraz nadszedł czas na K-EYE oparty na technologii HCR, której elektronika została opracowana przez Clay Paky we współpracy z firmą Osram. Celem było opracowanie oprawy, która oparta będzie na LED-ach, lecz będzie dostarczać wydajność porównywalną z urządzeniami opartymi na tradycyjnych lampach, odwzorowując idealnie barwy. Założenia zostały osiągnięte, dzięki czemu K-EYE HCR jest w stanie odwzorować każdy kolor i odcień w jakości, która zadowoli najbardziej wybrednych realizatorów. Washer został oparty na sześciu niezależnych chipach, gdzie każdy odpowiedzialny jest za inny kolor: trzy klasyczne (czerwony, zielony i niebieski) plus trzy dodane przez producenta (bursztynowy, cyjan, limonka). Dzięki takiemu rozwiązaniu washer gwarantuje szeroką paletę kolorów z ich idealnym odwzorowaniem.


PRODUCENT: Clay Paky - www.claypaky.it

DYSTRYBUTOR: Prolight - www.prolight.com.pl

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIA


TESTY


Clay Paky Mythos

Podczas pierwszych oględzin naszą uwagę przykuje zdecydowanie zewnętrzna soczewka. Głowica jest hybrydą – stanowi połączenie spota i beama. Zakres zoomu wynosi od 4º do 50º – jest naprawdę imponujący.

Clay Paky A.leda B-Eye K20

A.leda B-Eye K20 to doskonały wash ledowy, który genialnie miesza kolory (światłowód przed soczewką zbierający światło oraz mieszający składowe RGBW), a do tego daje mocno odciętą wiązkę światła bez niepotrzebnych poświat (soczewki PC).


PRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)