Google Analytics
31
Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
Oświetlenie > City Theatrical ShowBaby 5
26-07-2013

City Theatrical ShowBaby 5City Theatrical prezentuje nową wersję swojego bezprzewodowego transmitera DMX – SHoW Baby 5.

 

 

Urządzenie zadebiutowało na targach LDI w 2011 roku i od razu otrzymało nagrodę dla najlepszego produktu. Prostota obsługi to jego największa zaleta. Bez sygnalizacji DMX konfiguruje się jako odbiornik, a jeśli tylko jest podłączony kabel do wejścia DMX - automatycznie ustawia się w pozycji nadajnika bez potrzeby dodatkowego potwierdzania lub ustawień. Prawdziwe plug and play!

Nowością jest pięć identyfikatorów (SHoW ID), dzięki którym na jednym obszarze możliwa jest jednoczesna obsługa pięciu linii DMX bez wzajemnych zakłóceń. Identyfikatory konfiguruje się za pomocą jednego przycisku znajdującego się z tyłu urządzenia. Dioda kolorem informuje użytkownika o wybranym identyfikatorze – odbiornik będzie współpracował z nadajnikiem o tym samym ID.

Pozostałe diody pełnią funkcję wskaźników – cztery określają moc sygnału, dwie wskazują, czy urządzenie działa jako odbiornik/nadajnik.

Nowa wersja dostępna jest w tej samej cenie co poprzednik i jest z nim kompatybilna (ID 201 ustawiono jako identyfikator starszej wersji). Współpracuje także z systemem SHoW DMX NEO i może być używany jako odbiornik dla tego systemu.

SHoW Baby 5 jest dostępny ze złączem XLR 3 lub 5-cio pinowym.

 


 

www.teatr.com.pl


PRODUCENT: CityTheatrical - www.citytheatrical.com

DYSTRYBUTOR: P.S. Teatr - www.teatr.com.pl

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIAPRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)