Google Analytics
40
Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
Oświetlenie > Chauvet Pro Maverick MK1 Spot
30-08-2017

Chauvet Pro Maverick MK1 Spot 

Nowoczesna ruchoma głowa z białym źródłem LED 350 W, będąca współczesnym zamiennikiem dla dotychczasowych głów wyładowczych 575 W, jest już dostępna na polskim rynku.

 

Ruchoma głowa oparta została na białym LED-zie o mocy 350 W. Oferuje mieszanie barw CMY oraz znakomitą równomierność generowanej plamy światła. Głowica wyposażona została w tarczę wymiennych gobo z rotacją i indeksowaniem (siedem plus otwarte), tarczę stałych gobo (siedem plus otwarte), trójścienny pryzmat z rotacją, zmotoryzowany irys oraz filtr Frost, jak i zmotoryzowaną ostrość. Maverick umożliwia generowanie wiązki o szerokości od 7° do 33°, jego zakres ruchu w płaszczyźnie pan wynosi 540° a tilt 270°. Głowicą możemy sterować za pomocą DMX, Art-Net i W-DMX, a także z poziomu panelu z wyświetlaczem. 


PRODUCENT: Chauvet - www.chauvetlighting.com

DYSTRYBUTOR: LTT - www.ltt.com.pl

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIA


TESTY


Chauvet Rouge R1 FX-B

Każdy z nas lubi nowe urządzenia. Odkrywanie ich możliwości jest czystą przyjemnością. Jednak w przypadku tego Chauveta eksplorowanie kolejnych funkcji i możliwości powodowało moje spore zaskoczenie. Duże brawa dla konstruktorów i pomysłodawców.

Chauvet Maverick MK2 Spot

Serce głowicy stanowi moduł LED 440 W, generujący (przy 5 m) 18 079 luksów przy skupionej wiązce 13° oraz 2518 luksów przy maksymalnie rozszerzonym zoomie do wartości 37°. Temperatura barwowa zespołu LED-ów wynosi dokładnie 6808 K, a producent określa jego żywotność na 50 000 godzin. Ta pozytywna informacja powinna zadowolić wszystkich właścicieli firm rentalowych.


PRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)