Google Analytics
12
Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
Nagłośnienie > d&b audiotechnik R1 Remote 2.18.9 i ArrayCalc Viewer
31-05-2017

d&b audiotechnik R1 Remote 2.18.9 i ArrayCalc Viewer 

W trakcie podwieszania systemu liniowego często musimy zweryfikować założenia projektu. Nowa aplikacja od d&b audiotechnik i aktualizacja innej znacząco usprawnią ten proces.

 

Aktualizacja R1 Remote przyniosła nową, bardzo ważną funkcję: system check and array verification. Umożliwia ona analizę połączeń zarówno w mobilnych, jak i stałych systemach nagłośnieniowych. Tym samym w procesie automatycznej weryfikacji połączeń algorytm identyfikuje moduł systemu liniowego, który został źle połączony, a także umożliwia porównanie fizycznej konfiguracji ze stworzoną w ArrayCalc. Nowa funkcja nie tylko sprawdza i potwierdza poprawne działanie kabli, lecz również analizuje, czy odpowiedni kanał wzmacniacza został skierowany do przeznaczonego w fazie projektu głośnika. Dzięki temu rozwiązywanie błędnych połączeń w systemach liniowych możemy w prosty sposób zidentyfikować i rozwiązać.

 

 

Wraz z aktualizacją producent stworzył również aplikację ArrayCalc Viewer na urządzenia mobilne. Powstała ona dla realizatorów pragnących podejrzeć informacje powstałe w ArrayCalc bez konieczności uruchamiania aplikacji na komputerze. Tym samym na ekranie smartfonu i tabletu dostępne będą dla niego wybrane parametry zaprojektowane, obliczone i zoptymalizowane w oprogramowaniu. Wystarczy przesłać do urządzenia opartego na systemie iOS lub Android wygenerowany plik dbac2 e-mailem, przez AirDrop lub tradycyjnie kablem.


PRODUCENT: d&b audiotechnik - www.dbaudio.com

DYSTRYBUTOR: Konsbud Audio - www.konsbud-audio.pl

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUMPRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)