Google Analytics
40
Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
Nagłośnienie > dBTechnologies Aurora net
11-04-2017

dBTechnologies Aurora net 

Kontrola systemów PA, modułów systemu liniowego i innych elementów składających się na nagłośnienie z poziomu przypisanej aplikacji jest intuicyjnym rozwiązaniem, znacznie ułatwiającym pracę realizatorów.

 

Oprogramowanie Aurora net zostało zaprojektowane, aby ułatwić zaawansowaną kontrolę i monitorowanie pracy systemów audio marki dBTechnologies.  Multimedialna platforma nie jest wyłącznie rozwinięciem poprzednich rozwiązań producenta. Pozwala ona komunikować się przez sieć za pośrednictwem kabla Ethernet, umożliwiając tym samym szczegółową kontrolę DSP i równocześnie przesyłając audio przez Dante. Aplikacja cechuje się intuicyjnym interfejsem graficznym, który daje pełną kontrolę nad każdym modułem naszego nagłośnienia. Interfejs jest przystosowany do urządzeń przenośnych z ekranem dotykowym, co znacznie ułatwia proces konfiguracji i zarządzania rozbudowanymi systemami.

 

 

Wśród najważniejszych cech Aurora net chcielibyśmy wymienić intuicyjną nawigację, powiększenie pojedynczego elementu nagłośnienia, wygląd dostosowany do pracy w dzień i w nocy, monitorowanie nagłośnienia w czasie rzeczywistym, szczegółową kontrolę parametrów systemu DSP znajdującego się urządzeń dBTechnologies, a także grupowanie modułów i ich konfigurację.

 

 

Aplikacja zapewnia również kontrolę nad poszczególnymi strefami w instalacjach stałych.


PRODUCENT: dBTechnologies - www.dbtechnologies.com

DYSTRYBUTOR: SoundTrade - www.soundtrade.pl

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIA


TESTY


dBTechnologies Ingenia IG4T

Po przeprowadzonych testach mogę z czystym sumieniem polecić zestawy IG4T z serii Ingenia. Są one dobrym wyborem na imprezy klubowe, gale, spotkania firmowe, konferencje i różnego rodzaju eventy organizowane zarówno w zamkniętych pomieszczeniach, jak i plenerze.

dBTechnologies Opera 15

Opera 15 to bardzo ciekawa budżetowa konstrukcja, wyposażona w dużą moc. Funkcje takie jak prosty, ale praktyczny i przejrzysty minimikser na tylnym panelu oraz znakomicie rozwiązany wylot głośnika wysokotonowego pozwalają potraktować tę konstrukcję jako świetną pomoc w wykonywaniu naszej codziennej pracy.


PRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)