Google Analytics
20
Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
Nagłośnienie > dBTechnologies Aurora Net
28-12-2017

dBTechnologies Aurora Net 

Aurora Net jest już dostępna do ściągnięcia ze strony dBTechnologies.

 

Aurora Net pozwala na całkowitą kontrolę i monitoring w czasie rzeczywistym wszystkich urządzeń dBTechnologies kompatybilnych z protokołem RDnet. Opracowana przez programistów dBTechnologies aplikacja działa zarówno na komputerach PC (Windows), jak i MAC. Aurora Net jest czymś więcej niż tylko kolejną wersją dotychczasowego dBTechnologies Network. Przy użyciu pojedynczej skrętki możemy nie tylko kontrolować parametry pracy systemu nagłośnieniowego dzięki RDNET, lecz również korzystać z dobrodziejstw cyfrowej sieci audio w standardzie Dante.

Panel sterowania, obsługiwany za pośrednictwem urządzeń dotykowych, jest bardzo intuicyjny i wygodny w użyciu. Obszar roboczy został zaprojektowany tak, aby prezentował jak najwięcej informacji, a do kolejnych paneli prowadziło tylko jedno kliknięcie. Użytkownik może z łatwością przechodzić z widoku ogólnego całego systemu, do szczegółów dotyczących poszczególnych jego elementów, dzięki funkcji szybkiego powiększania.


PRODUCENT: dBTechnologies - www.dbtechnologies.com

DYSTRYBUTOR: SoundTrade - www.soundtrade.pl

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIA


TESTY


dBTechnologies Ingenia IG4T

Po przeprowadzonych testach mogę z czystym sumieniem polecić zestawy IG4T z serii Ingenia. Są one dobrym wyborem na imprezy klubowe, gale, spotkania firmowe, konferencje i różnego rodzaju eventy organizowane zarówno w zamkniętych pomieszczeniach, jak i plenerze.

dBTechnologies Opera 15

Opera 15 to bardzo ciekawa budżetowa konstrukcja, wyposażona w dużą moc. Funkcje takie jak prosty, ale praktyczny i przejrzysty minimikser na tylnym panelu oraz znakomicie rozwiązany wylot głośnika wysokotonowego pozwalają potraktować tę konstrukcję jako świetną pomoc w wykonywaniu naszej codziennej pracy.


PRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)