Na polskim rynku właśnie pojawiła się tegoroczna nowość włoskiej marki dBTechnologies - aktywny zestaw nagłośnieniowy ES 1203. To największy i najbardziej zaawansowany model ze znanej już serii Entertainment System (ES). "/>
Google Analytics
142
Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
Nagłośnienie > dB Technologies ES 1203
30-07-2017

dB Technologies ES 1203 

 

 

Na polskim rynku właśnie pojawiła się tegoroczna nowość włoskiej marki dBTechnologies - aktywny zestaw nagłośnieniowy ES 1203. To największy i najbardziej zaawansowany model ze znanej już serii Entertainment System (ES).

 

Obejmuje ona wielofunkcyjne, kompaktowe i przyjazne dla użytkownika aktywne zestawy. Idealne, jako przenośne nagłośnienie dla koncertujących zespołów, jak i DJ-ów. Doskonały stosunek mobilności do wydajności sprawia, że ES 1203 sprawdzi się świetnie zarówno na eventach firmowych, imprezach okolicznościowych, jak i mniejszych koncertach plenerowych. To atrakcyjna alternatywa dla systemów tej klasy innych znanych marek.

 

 

ES 1203 to trójdrożnie zasilany stereofoniczny system nagłośnieniowy, składający się z dwóch pasywnych kolumn satelitarnych wyposażonych w cztery 4-calowe głośniki średniotonowe w obudowach ze sklejki i aktywnego subwoofera z dwoma 12-calowymi głośnikami niskotonowymi zamkniętymi także w drewnianej obudowie. Sub wyposażony jest w najnowszej generacji wzmacniacz  Digipro G4® o mocy szczytowej 2400W. Wydajny procesor DSP (obsługiwany za pomocą intuicyjnego panelu sterowania umieszczonego w górnej części obudowy) zarządza wszystkimi funkcjami wbudowanego 5-kanałowego miksera cyfrowego oraz odpowiada za konfigurację systemu. Zestaw posiada wbudowany moduł Bluetooth przyjmujący stereofoniczny sygnał z przenośnych urządzeń w osobnym kanale stereo. System ES 1203 dostarczany jest w komplecie z pokrowcami na suba i kolumny satelitarne, sztycą teleskopową 35 mm, dwoma 7-metrowymi kablami speakon i kablem zasilającym.

 

 

Podstawowe cechy:

 

  • Trzykanałowo zasilany stereofoniczny zestaw nagłośnieniowy
  • Moc 2400W
  • Najnowszej generacji moduł zasilania Digipro® G4
  • Przyjazny dla użytkownika interfejs DSP
  • 3 tryby pracy (mono, stereo, podwójna kolumna)
  • 5-kanałowy mikser cyfrowy na pokładzie
  • wbudowany moduł Bluetooth
  • 3 rodzaje wejść (mikrofonowe/instrumentalne/liniowe)
  • Uniwersalne wyjście symetryczne (miks, monitor, lub aux)
  • Bardzo szerokie pokrycie

 


PRODUCENT: dBTechnologies - www.dbtechnologies.com

DYSTRYBUTOR: SoundTrade - www.soundtrade.pl

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIA


TESTY


dBTechnologies Ingenia IG4T

Po przeprowadzonych testach mogę z czystym sumieniem polecić zestawy IG4T z serii Ingenia. Są one dobrym wyborem na imprezy klubowe, gale, spotkania firmowe, konferencje i różnego rodzaju eventy organizowane zarówno w zamkniętych pomieszczeniach, jak i plenerze.

dBTechnologies Opera 15

Opera 15 to bardzo ciekawa budżetowa konstrukcja, wyposażona w dużą moc. Funkcje takie jak prosty, ale praktyczny i przejrzysty minimikser na tylnym panelu oraz znakomicie rozwiązany wylot głośnika wysokotonowego pozwalają potraktować tę konstrukcję jako świetną pomoc w wykonywaniu naszej codziennej pracy.


PRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)