Google Analytics
92
Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
Nagłośnienie > Zoom LiveTrak L-12
15-09-2017

Zoom LiveTrak L-12Grając w kapeli, często pragniemy nie tylko zmiksować artystów, lecz również ich zarejestrować. Nowy cyfrowy mikser oferuje jednak o wiele więcej.

 

Cyfrowy mikser marki Zoom pozwala nam nie tylko miksować dwanaście śladów, lecz również je rejestrować. Możliwe jest stworzenie do pięciu niezależnych miksów słuchawkowych z wykorzystaniem wewnętrznego wzmacniacza. Każdy z kanałów został wyposażony w przedwzmacniacz mikrofonowy, trzypasmową korekcję, filtr górnoprzepustowy, wyciszenie, tłumik, miernik wysterowania, szesnaście pokładowych efektów i kompresor. To jednak nie wszystko, ponieważ L-12 pozwala zapisać dziewięć scen ustawień oraz rejestrować w jakości 96 kHz przy rozdzielczości 24 bit bezpośrednio na karcie SD, SDHC bądź SDXC o maksymalnej pojemności wynoszącej 512 GB lub bezpośrednio na komputerze po połączeniu z nim miksera przez port USB. Rejestrator został wyposażony we wbudowany mikrofon i metronom, co czyni go świetnym rozwiązaniem dla zespołów.


PRODUCENT: ZOOM - www.zoom.co.jp

DYSTRYBUTOR: Sound Service - www.sound-service.eu

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIA


TESTY


ZOOM ARQ

Zoom ARQ to jedno z tych urządzeń, obok których trudno przejść obojętnie. Futurystyczny wygląd oraz liczba funkcji, które mogą przyprawić o zawrót głowy, sprawiają, że zdecydowanie wyróżnia się na tle innych tego typu rozwiązań dostępnych na rynku.

ZOOM U-44

Interfejs Zoom U-44, mimo małych rozmiarów oraz stosunkowo niskiej ceny, okazał się bardzo uniwersalnym urządzeniem, które pozwala nagrywać w wysokiej jakości (przy odpowiednim ustawieniu mikrofonów i akustyce).


PRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)