Google Analytics
124
Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
Nagłośnienie > Zoom F8 v.2
08-01-2016

Zoom F8 v.2Japoński producent uaktualnił firmware w rejestratorze F8 do wersji drugiej. Tym samym otrzymujemy zupełnie nowe urządzenie.

 

W nowej aktualizacji nie mamy do czynienia z kosmetycznymi zmianami. Zaktualizowana wersja dodaje do rejestratora całkiem nowe funkcje. Usuwa również kilka nieuciążliwych błędów znalezionych w pierwszej odsłonie oprogramowania sterującego. Zoom F8 v.2 daje nam możliwość zmiany ustawień tłumików i panoramy za pomocą dostępnych potencjometrów, przeniesienie nieudanego ujęcia do określonego folderu, tworzenie zaawansowanych skrótów, edytowanie metadanych, a także szybkie wybieranie zapisanych scen. Do tego wyświetlana jest nazwa ścieżki obok mierników wysterowania na ekranie, dodano tryb solowego odsłuchu danej ścieżki oraz udostępniono eksport zapisanych informacji podczas sesji nagraniowej do formatu CSV.

 

Aktualizacja jest bezpłatna, każdy z dotychczasowych użytkowników może ją pobrać ze strony producenta.

 


PRODUCENT: ZOOM - www.zoom.co.jp

DYSTRYBUTOR: Sound Service - www.sound-service.eu

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIA


TESTY


ZOOM ARQ

Zoom ARQ to jedno z tych urządzeń, obok których trudno przejść obojętnie. Futurystyczny wygląd oraz liczba funkcji, które mogą przyprawić o zawrót głowy, sprawiają, że zdecydowanie wyróżnia się na tle innych tego typu rozwiązań dostępnych na rynku.

ZOOM U-44

Interfejs Zoom U-44, mimo małych rozmiarów oraz stosunkowo niskiej ceny, okazał się bardzo uniwersalnym urządzeniem, które pozwala nagrywać w wysokiej jakości (przy odpowiednim ustawieniu mikrofonów i akustyce).


PRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)