Google Analytics
10
Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
Nagłośnienie > Zoom F8 i F4 wspiera Sennheiser AMBEO VR Mic
15-02-2018

Zoom F8 i F4 wspiera Sennheiser AMBEO VR Mic 

Rejestracja dźwięku dookólnego w plenerze po nawiązaniu współpracy między markami Sennheiser i Zoom zaowocowało powstaniem nowego firmware’u dla rejestratorów japońskiego producenta.

 

Zoom nawiązał współpracę z marką Sennheiser. Pionierzy rozwiązań audio połączyli siły, aby zaimplementować w najnowszym firmwarze rejestratorów F8 i F4 natywną obsługę mikrofonu AMBEO VR Mic. Tym samym entuzjaści rejestrowania dookólnego w plenerze będą mogli skorzystać z poręcznych urządzeń, które nie wymagają komputera do działania i oferują najwyższą jakość przetwarzania. Po aktualizacji firmware’u rejestratory będą w stanie równocześnie zmienić wzmocnienie dla czterech kapsuł, w które wyposażony jest mikrofon, co znacznie usprawni realizacje na żywo.


PRODUCENT: ZOOM - www.zoom.co.jp

DYSTRYBUTOR: Sound Service - www.sound-service.eu

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIA


TESTY


ZOOM ARQ

Zoom ARQ to jedno z tych urządzeń, obok których trudno przejść obojętnie. Futurystyczny wygląd oraz liczba funkcji, które mogą przyprawić o zawrót głowy, sprawiają, że zdecydowanie wyróżnia się na tle innych tego typu rozwiązań dostępnych na rynku.

ZOOM U-44

Interfejs Zoom U-44, mimo małych rozmiarów oraz stosunkowo niskiej ceny, okazał się bardzo uniwersalnym urządzeniem, które pozwala nagrywać w wysokiej jakości (przy odpowiednim ustawieniu mikrofonów i akustyce).


PRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)