Google Analytics
168
Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
Nagłośnienie > Tascam ML-32D i ML-16D
04-01-2018

Tascam ML-32D i ML-16D 

Tascam zaprezentował urządzenia, które umożliwią nam konwersję sygnału cyfrowego transmitowanego przez Dante do postaci analogowej lub wprowadzić sygnał z urządzeń analogowych do cyfrowej sieci opartej na Dante.

 

Prezentowane konwertery powstały, aby zapewnic realizatorom możliwość wygodnego połączenia urządzeń analogowych z cyfrowymi lub cyfrowych z analogowymi. W zależności od modelu dostępnych mamy szesnaście lub trzydzieści dwa kanały. Konwertery kompatybilne są z rejestratorami TASCAM DA-6400, SS-R250N i SS-CDR250, wspierają sygnał o jakości 96 kHz przy rozdzielczości 24 bit, a także wyposażone zostały w złącza analogowe na D-Sub, port Ethernet dla Dante, jak również oferują mierniki wysterowania dla każdego aktywnego kanału umieszczone na panelu przednim obudowy.

 

 

Oczywiście wielokanałowe konwertery sygnału mogą współpracować z dowolnymi urządzeniami na scenie, takimi jak konsolety, przedwzmacniacze, wzmacniacze czy interfejsy audio.


PRODUCENT: Tascam - www.tascam.eu

DYSTRYBUTOR: Polsound - www.polsound.pl

CZYTAJ TAKŻE:NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIA


TESTY


Tascam DR-100mkIII

Tascam DR-100mkIII mieści się w dłoni, ale jego możliwości są o wiele większe niż jego rozmiar. Na jego pokładzie znajdziemy szereg rozwiązań, które czynią go profesjonalnym urządzeniem. Jednym z nich jest możliwość rejestracji w trybie dual-mono dzięki zastosowaniu dwóch przetworników AKM AK4558.

Tascam US-4x4

Interfejsy audio z serii US firmy Tascam są obecne na rynku od wielu lat. Pod koniec 2014 roku producent zaprezentował trzy modele wyposażone w przedwzmacniacze mikrofonowe Ultra-High Definition Discrete Architecture.


PRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)