Google Analytics
26
Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
Nagłośnienie > Tascam DR-22WL i DR-44WL (obsługa Wi-Fi)
08-03-2017

Tascam DR-22WL i DR-44WL (obsługa Wi-Fi) 

Mobilność w dzisiejszych czasach nie istnieje, jeżeli nie możemy transmitować danych przez Wi-Fi. Funkcjonalność ta w rejestratorach marki Tascam jest już w pełni aktywna.

 

Właściciele rejestratorów DR-22WL i DR-44WL od teraz mogą skorzystać z połączenia Wi-Fi w celu ułatwienia transmisji danych z i do urządzenia. Dotychczas możliwe było jedynie połączenie z siecią lokalną tradycyjnie przy użyciu kabla. To jednak nie wszystko. Po aktualizacji, gdy sparujemy rejestrator z również uaktualnioną aplikacją DR Control App, otrzymamy możliwość zmiany nazwy i kasowania plików zdalnie, jak również ich udostępniania w różnych miejscach docelowych, jak Dropbox, OneDrive, a także wysyłania w załączniku wiadomości e-mail i zachowania na lokalnym komputerze.


PRODUCENT: Tascam - www.tascam.eu

DYSTRYBUTOR: Polsound - www.polsound.pl

CZYTAJ TAKŻE:NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIA


TESTY


Tascam DR-100mkIII

Tascam DR-100mkIII mieści się w dłoni, ale jego możliwości są o wiele większe niż jego rozmiar. Na jego pokładzie znajdziemy szereg rozwiązań, które czynią go profesjonalnym urządzeniem. Jednym z nich jest możliwość rejestracji w trybie dual-mono dzięki zastosowaniu dwóch przetworników AKM AK4558.

Tascam US-4x4

Interfejsy audio z serii US firmy Tascam są obecne na rynku od wielu lat. Pod koniec 2014 roku producent zaprezentował trzy modele wyposażone w przedwzmacniacze mikrofonowe Ultra-High Definition Discrete Architecture.


PRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)