Google Analytics
86
Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
Nagłośnienie > Tascam CD-RW901MKII
13-05-2014

Tascam CD-RW901MKIITascam zaprezentował nową profesjonalną nagrywarkę CD.

 

 

Tascam CD-RW901MKII jest następcą profesjonalnej nagrywarki CD producenta CD-RW901SL. W nowym modelu zastosowano transport opracowany przy współpracy z firmą TEAC. Nowy transport umożliwia nagrywanie bez przerw między markerami, a różne funkcje nagrywania pozwalają na tworzenie dopracowanych ścieżek bez stałego nadzoru procesu rejestracji. Przetworniki AD/DA AK4528VM wykonane zostały przez firmę Asahi Kasei Microdevices. Ich charakterystyka częstotliwościowa wynosi 20 Hz – 20 kHz (+/- 0,8 dB) dla odtwarzania i 20 Hz – 20 kHz (+/- 1 dB) dla nagrywania, stosunek sygnał/szum dla odtwarzania to 95 dB, a dla nagrywania 90 dB.

 

 

Wśród wejść i wyjść analogowych znajdziemy symetryczne XLR i niesymetryczne złącza zrealizowane na RCA. Dodatkowo nagrywarka oferuje wejścia/wyjścia S/PDiF na RCA, TOS Link i XLR (AES/EBU).

 

Dzięki wysokim parametrom przetwarzania dźwięku urządzenie znajdzie miejsce nie tylko na scenie czy w klubie, ale i w profesjonalnym studio masteringowym. Nagrywarka może być sterowana zdalnie przy pomocy dedykowanego pilota przewodowego lub klawiatury komputerowej.


PRODUCENT: Tascam - www.tascam.eu

DYSTRYBUTOR: Polsound - www.polsound.pl

CZYTAJ TAKŻE:NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM


TESTY


Tascam DR-100mkIII

Tascam DR-100mkIII mieści się w dłoni, ale jego możliwości są o wiele większe niż jego rozmiar. Na jego pokładzie znajdziemy szereg rozwiązań, które czynią go profesjonalnym urządzeniem. Jednym z nich jest możliwość rejestracji w trybie dual-mono dzięki zastosowaniu dwóch przetworników AKM AK4558.

Tascam US-4x4

Interfejsy audio z serii US firmy Tascam są obecne na rynku od wielu lat. Pod koniec 2014 roku producent zaprezentował trzy modele wyposażone w przedwzmacniacze mikrofonowe Ultra-High Definition Discrete Architecture.


PRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)