Google Analytics
110
Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
Nagłośnienie > TW Audio i EASE Focus 3
03-04-2017

TW Audio i EASE Focus 3 

Nikt z nas nie wyobraża sobie dzisiaj eksperymentowania z ustawianiem systemów liniowych bez pomocy specjalistycznych narzędzi, głównie za sprawą braku czasu i życia w ciągłym biegu, a nie dlatego, że nie jest to możliwe. Technologia jednak nas wspiera.

 

Najnowsza wersja EASE Focus obsługuje wszystkie systemy nagłośnieniowe marki TW Audio. Tym samym jeszcze przed koncertem możemy sprawdzić, jak sprawdzą się moduły VERA10, VERA36, źródła punktowe z serii M, T i C oraz gdzie umieścić subwoofery z serii B i VERA, aby dół pasma był niezapomnianym przeżyciem dla słuchaczy, a nie elementem, który psuje koncert. Wparcie systemów nagłośnieniowych pozwala nam skorzystać z dobrodziejstw oprogramowania EASE Focus 3 i jego inteligentnych rozwiązań, jak analizowanie pokrycia, SPL i rozkładania się częstotliwości na nagłaśnianej powierzchni i wirtualnego korektora.


PRODUCENT: TW AUDiO - www.twaudio.de

DYSTRYBUTOR: M.Ostrowski - www.mostrowski.pl

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIA


TESTY


TW AUDiO C15

Pasywny monitor sceniczny to nie tylko znakomity monitor podłogowy, lecz także produkt multifunkcjonalny – bez problemu użyjemy go jako sidefill, drumfill czy też zestaw nagłaśniający na niewielkiej imprezie.

TW AUDiO TW AUDiO M6, M8 i M15

Dobrze zaprojektowane i znakomicie wykonane produkty „made in Germany”, bazujące na wysokiej klasy głośnikach pochodzących od renomowanych włoskich producentów.


PRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)