Google Analytics
42
Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
Nagłośnienie > Soundcraft Vi1000
25-09-2017

Soundcraft Vi1000Najnowsza konsoleta marki Soundcraft jest kulminacją rozwiązań znanych z serii Vi w kompaktowej rozmiarów obudowie, co umożliwia jej zastosowanie w mniejszych przedsięwzięciach.

 

Zredukowana powierzchnia Vi1000 umożliwia jej użycie w mniejszych projektach nagłośnieniowych, w aplikacjach AV czy eventach – bez jakichkolwiek kompromisów pod względem jakości przetwarzania i mnogości funkcji, za które tak wielu realizatorów lubi serię Vi marki Soundcraft. Podobnie jak w większych modelach, tak i tu znajdziemy „potencjometry na ekranie”, co pozwali nam uzyskać błyskawiczny dostęp do wyświetlanych funkcji. Zwiększa to nie tylko przejrzystość, ale i szybkość reagowania realizatora na niespodziewaną sytuację w trakcie koncertu.

 

 

Oczywiście w nowym przedstawicielu serii nie mogło zabraknąć podświetlanych różnymi kolorami tłumików, czyli funkcji Faderglow, dzięki której ustawienie parametrów (jak np. korekcja) odbywa się wyjątkowo intuicyjnie.

 

 

Nowa konsoleta oddaje nam do dyspozycji dziewięćdziesiąt sześć kanałów, dwadzieścia cztery szyny mono/stereo, pracę z wewnętrzną rozdzielczością wynoszącą 24 bit, jak również natywne zarządzanie mikrofonami bezprzewodowymi bezpośrednio z ekranu, marek takich jak Shure, Sennheiser i AKG. Vi 1000 ma wbudowaną obsługę Dante, dynamiczną korekcję BSS DPR901II, na jej pokładzie znajdziemy także algorytm odpowiadający za automatyczny miks dwóch niezależnych grup składających się z szesnastu mikrofonów każda, czyli vMIX Automatic Microphone Mixing dostępny dotychczas w konsoletach Studer Vista.


PRODUCENT: Soundcraft - www.soundcraft.com

DYSTRYBUTOR: ESS Audio - www.essaudio.pl

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIA


TESTY


Soundcraft Vi 2000

Najnowsza propozycja jest minimalizacją formy przy zachowaniu maksymalnej treści w stosunku do odrobinę starszych i większych kuzynów Vi z serii czterocyfrowej. Dostępne są trzy ekrany dzielone dwoma rzędami enkoderów, czyli wciąż znajome ułożenie funkcji w stosunku do poprzedników, jednak w odświeżonej formie z bardziej nasyconymi kolorami.

Soundcraft Vi5000

Na zewnątrz niewiele, w środku bardzo dużo zmian spowodowało, że z bardzo dobrej konsolety została zrobiona jeszcze lepsza konsoleta, a wiadomo, że nie łatwo poprawić coś, co jest dobre. Szybsza i stabilniejsza praca. Narzędzia spełniające obecne standardy, jak dynamiczne eq czy sterowanie i podgląd parametrów mikrofonów bezprzewodowych. Dodatkowo możliwość sterowania wszystkich parametrów miksu za pomocą iPada.


PRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)