Google Analytics
194
Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
Nagłośnienie > Soundcraft Mini Stagebox 32i i Mini Stagebox 16i
26-06-2017

Soundcraft Mini Stagebox 32i i Mini Stagebox 16i 

Pracując na scenie, mamy swoje przyzwyczajenia, na przykład niechętnie zmieniamy konsolety. Jeśli już, to z konieczności. Wie o tym dobrze Soundcraft, dlatego stworzył aktualizację dla Si Impact, która pozwoli w pełni wykorzystać nowe stageboxy.

 

Soundcraft Mini Stagebox 32i i Mini Stagebox 16i oferują dodatkowe kanały dla konsolet z serii Si, w tym konsolety Si Impact. Nowe montowane w racku stageboxy wyposażone są w najwyższej jakości złącza, które pozwolą dostarczyć do konsolet sygnał bez jakiejkolwiek straty jakości. Dzięki pokładowym przedwzmacniaczom mikrofonowym producenta dotyczy to również sygnału mikrofonowego.

Niedawno pojawił się nowy firmware dla konsolety Si Impact, który rozszerzył liczbę obsługiwanych kanałów do osiemdziesięciu. Aktualizacja dla właścicieli konsolety oznacza jedno: mogą skorzystać z nowych stageboxów, które rozszerzą obsługiwaną liczbę wejść i wyjść. Po dokupieniu karty MADI realizatorzy mogą dodać kolejny stagebox i wybrać, które kanały trafią do konsolety. Od teraz realizatorzy korzystający z Si Impact w połączeniu z nowymi stageboxami mają więcej możliwości, a wszystko to za sprawą miksowania do osiemdziesięciu kanałów równocześnie z rejestracją do trzydziestu dwóch po podłączeniu do komputera przez USB. Większą funkcjonalność daje też możliwość podłączenia karty rozszerzeń dodającej obsługę Dante, ponieważ sygnał na scenie może być kierowany z konsolety np. do innego stageboxu czy realizatora odpowiedzialnego za monitory. 


PRODUCENT: Soundcraft - www.soundcraft.com

DYSTRYBUTOR: ESS Audio - www.essaudio.pl

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIA


TESTY


Soundcraft Ui24R

Oto produkt z zacięciem profesjonalnym, skrojony na miarę pewnych kompromisów, ale w trudnych warunkach potrafi bardzo pomóc dzięki palecie dostępnych funkcji. Stosunek gabarytów do możliwości jest w tym przypadku imponujący.

Soundcraft Vi 2000

Najnowsza propozycja jest minimalizacją formy przy zachowaniu maksymalnej treści w stosunku do odrobinę starszych i większych kuzynów Vi z serii czterocyfrowej. Dostępne są trzy ekrany dzielone dwoma rzędami enkoderów, czyli wciąż znajome ułożenie funkcji w stosunku do poprzedników, jednak w odświeżonej formie z bardziej nasyconymi kolorami.


PRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)