Google Analytics
252
Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
Nagłośnienie > Sokool Bębny kablowe
23-01-2017

Sokool Bębny kablowe



 

W ofercie firmy Sokool znajdziemy stalowe bębny kablowe w różnych wielkościach i konfiguracjach z możliwością modyfikacji w ramach dostępnych rozwiązań konstrukcyjnych.

 

W ofercie znajdują się standardowe bębny kablowe oraz wersje militarne z certyfikacją NATO. Prezentowane bębny kablowe poza zastosowaniem wojskowym wykorzystywane są z powodzeniem w systemach telewizyjnych, scenicznych, energetycznych i telekomunikacyjnych, a nawijane na nie są najczęściej przewody wieloparowe, światłowodowe, cyfrowe oraz koncentryczne o różnej budowie i przekroju. W ofercie znalazły się również modele wyposażone w opatentowany mechanizm korby sprzęgłowej ułatwiający błyskawiczne rozwijanie i zwijanie przewodu. Dostępne konstrukcje modyfikowane mogą być względem potrzeb klienta oraz rodzaju stosowanego przewodu z dodatkowym wyposażeniem w panele oraz złącza.

 

 

BK28200S jest najmniejszym z dostępnych bębnów. Do jego cech należą: konstrukcja w ramie z opcją demontażu karkasu bębna, składana rączka, możliwość instalacji panelu z gniazdami (Cat5, XLR, D shape itp.). Karkas o średnicy 90 mm jest dostępny w standardzie, łapy na zewnętrznej tarczy do nawinięcia tzw. rozbiegówki przewodu – również. Model najczęściej jest wykorzystywany do nawinięcia skrętki Cat5, Cat6 do 150 m, przewodu sygnałowego mikrofonowego, przewodów dwu-czteroparowych, przewodu wideo czy linii światłowodowych flex.

 

 

BK38200S to bęben kablowy na pałąku, z zawieszeniem jednostronnym, składaną rączką i możliwością instalacji większego panelu (maks. 24 XLR) lub np. gniazd prądowych IP. Ma znacznie większej średnicy karkas – 235 mm w standardzie. Wykorzystywany jest przy przewodach wieloparowych, światłowodach, przewodach zasilających – do 50 m 3 × 2,5 mm2 lub 45 m 5 × 2,5 mm2. Istnieje możliwość poszerzenia średnicy karkasu do 240 mm i zwiększenia pojemności bębna.

 

 

BK38300SK to bęben kablowy w ramie z mechanizmem patentu korby sprzęgłowej (po odbezpieczeniu przewód rozwija się bez konieczności kręcenia korbą). W bębnach tej serii (oraz większych) zastosowano dwustronne zawieszenie oraz teflonowe panewki i podwójne łożyskowanie. Dodatkowo istnieje możliwość wykonania wersji z łapami na zewnętrznej tarczy oraz przegrody na karkasie bębna. Wykorzystywany jest przy większych liczbach i średnicach światłowodów, przewodach zasilających oraz wieloparowych. Model popularny w zastosowaniach telewizyjnych i wizyjnych.


PRODUCENT: Sokool - www.sokool.pl

DYSTRYBUTOR: Audio Plus - www.audioplus.pl

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIA



PRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)