Google Analytics
60
Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
Nagłośnienie > Shure SM58 (Paul McCartney i grupa The Who)
27-03-2017

Shure SM58 (Paul McCartney i grupa The Who) 

Wielu muzyków i firm, mimo wysokich dochodów, nie zostawia pieniędzy wyłącznie dla siebie. Przykładem jest zespół The Who, Paul McCartney i Shure. Ich wspólna praca zaowocowała limitowaną edycją jednego z najlepszych mikrofonów dynamicznych wszech czasów.

 

Shure, Paul McCartney i grupa The Who połączyli siły, aby stworzyć limitowaną edycję, po trzysta sztuk ściśle numerowanych, jubileuszowych mikrofonów SM58 z grafiką związaną z tymi artystami. Na mikrofonie Paula McCartneya widnieje klasyczny portret artysty autorstwa Mary McCartney. Na mikrofonie The Who znajdziemy grafikę z albumów zespołu autorstwa Richarda Evansa. Te wyjątkowe mikrofony udostępnione zostały na aukcji ebay, z której wszystkie wpływy zostaną przeznaczone na wybrane przez artystów akcje charytatywne: rodzina McCartneyów poleca swoją akcję – Meat Free Monday, a zespół The Who – Teen Cancer America.

Limitowany SM58 McCartneya pojawił się już na ebayu, wersja The Who wkrótce trafi na licytację.


PRODUCENT: Shure - www.shure.com

DYSTRYBUTOR: Polsound - www.polsound.pl

CZYTAJ TAKŻE:NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIA


TESTY


Shure Axient AD

Axient wyznacza nowe trendy w dziedzinie systemów bezprzewodowych. Jednocześnie nazwa ta została nieco odczarowana, ponieważ do tej pory seria kojarzyła się z ogromnymi kwotami, którymi nawet duże firmy mogły być przerażone. Minęło parę lat, a technologia niegdyś dostępna dla wybranych jest teraz na wyciągnięcie ręki.

Shure PSM300

Jeśli jesteś muzykiem i kiedykolwiek zastanawiałeś się nad przejściem z odsłuchu podłogowego na douszny albo jesteś realizatorem monitorów i zastanawiasz się nad zaproponowaniem zestawu IEM dla zespołu, z którym współpracujesz, Shure PSM300 może być doskonałym, stosunkowo niedrogim rozwiązaniem.


PRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)