Google Analytics
62
Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
Nagłośnienie > Shure GLX-D Advanced
01-02-2018

Shure GLX-D AdvancedW sprzedaży jest już dostępny cyfrowy system GLX-D Advanced do uzyskiwania niezwykle klarownego, cyfrowego dźwięku i zapewnienia inteligentnych opcji ładowania oraz bezproblemowej pracy kilku systemów.

 

Nowy cyfrowy system bezprzewodowy GLX-D Advanced jest rozwiniętym zestawem produktów obejmującym system zarządzania częstotliwościami GLX-D Advanced Frequency Manager, rackowe odbiorniki, anteny zewnętrzne oraz akcesoria. Niezależnie od miejsca, podczas wydarzeń live w placówkach edukacyjnych lub audytoriach, gdzie wymaganych jest wiele systemów bezprzewodowych, produkty GLX-D Advanced zapewniają niezwykłą prostotę konfiguracji wielokanałowego systemu i najlepsze brzmienie.

GLX-D Advanced czerpie z zalet systemu GLX-D, takich jak nieprzeciętny cyfrowy dźwięk, automatyczne zarządzanie częstotliwościami oraz inteligentny system zasilania akumulatorowego. Wykorzystując nowy Frequency Manager, użytkownicy GLX-D Advanced mogą bezproblemowo i śmiało wykorzystać do dziewięciu pracujących jednocześnie systemów, w typowych warunkach (w optymalnych warunkach do jedenastu).

 

 

Dzięki nowej rackowej konfiguracji system GLX-D Advanced pozwala połączyć do sześciu odbiorników GLXD4R bezpośrednio do urządzenia GLX-D Advanced Frequency Manager przez złącza RF. W celu uproszczenia instalacji Frequency Manager automatycznie przydziela optymalne częstotliwości do sześciu odbiorników, korzystając z opatentowanego systemu komunikacji danych przez istniejące kable RF. Połączenie dwóch urządzeń Frequency Manager pozwala podłączyć więcej odbiorników do tego samego systemu.

„GLX-D Advanced oszczędza czas i pieniądze użytkowników przez dołączenie do sprzętu akcesoriów do montażu w racku oraz opcji zasilania akumulatorowego” – powiedział Mike Nagel, Wireless Product Manager w Shure. „W rzeczywistości, na żywotności jednego akumulatora klienci mogą zaoszczędzić 2000 euro w porównaniu ze bateriami jednorazowymi – w połączeniu z szesnastogodzinnym czasem pracy zapewnia to wyjątkową opłacalność”.


PRODUCENT: Shure - www.shure.com

DYSTRYBUTOR: Polsound - www.polsound.pl

CZYTAJ TAKŻE:NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIA


TESTY


Shure Axient AD

Axient wyznacza nowe trendy w dziedzinie systemów bezprzewodowych. Jednocześnie nazwa ta została nieco odczarowana, ponieważ do tej pory seria kojarzyła się z ogromnymi kwotami, którymi nawet duże firmy mogły być przerażone. Minęło parę lat, a technologia niegdyś dostępna dla wybranych jest teraz na wyciągnięcie ręki.

Shure PSM300

Jeśli jesteś muzykiem i kiedykolwiek zastanawiałeś się nad przejściem z odsłuchu podłogowego na douszny albo jesteś realizatorem monitorów i zastanawiasz się nad zaproponowaniem zestawu IEM dla zespołu, z którym współpracujesz, Shure PSM300 może być doskonałym, stosunkowo niedrogim rozwiązaniem.


PRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)