Google Analytics
24
Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
Nagłośnienie > Sennheiser MMD 42-1
09-10-2017

Sennheiser MMD 42-1Sennheiser zaprezentował nową kapsułę mikrofonową wyposażoną we wkładkę, którą możemy zastosować w popularnych mikrofonach bezprzewodowych producenta.

 

Portfolio marki Sennheiser zostało wzbogacone o nową kapsułę dla mikrofonów bezprzewodowych: MMD42-1. Znajdująca się w niej dynamiczna wkładka o charakterystyce wszechkierunkowej – przeznaczona do przetwarzania głosu w niekorzystnych warunkach akustycznych, które często panują na świeżym powietrzu – od teraz dostępna jest oddzielnie.

Wytrzymała kapsuła ma filtr przeciwpodmuchowy, który minimalizuje szumy i negatywny wpływ wiatru na przetwarzanie. Stworzono ją z myślą o reporterach i prowadzących eventy na świeżym powietrzu. Kapsuła pozwala osiągnąć maksymalny poziom ciśnienia akustycznego wynoszącego 154 dB w mikrofonach z serii AVX, SpeechLine Digital Wireless i evolution (2000, 6000 i 9000), do których jest przeznaczona.


PRODUCENT: Sennheiser - www.sennheiser.com

DYSTRYBUTOR: Aplauz - www.aplauzaudio.pl

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIA


TESTY


Sennheiser D1-945 Vocal Set

Firma Sennheiser zaprezentowała swój nowy cyfrowy system mikrofonów bezprzewodowych o symbolu D1, który z pewnością ułatwi życie wielu wokalistom i instrumentalistom. Jak zapewnia producent, nowe systemy to najlepsze rozwiązanie, aby w prosty i bezbolesny sposób wejść w cyfrowy świat bezprzewodowej transmisji dźwięku.

Sennheiser HD8 DJ

Firma Sennheiser wprowadziła na rynek trzy nowe modele słuchawek adresowane do DJ-ów i producentów.


PRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)