Google Analytics
20
Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
Nagłośnienie > Sennheiser HANDMIC Digital
25-10-2017

Sennheiser HANDMIC Digital 

Sennheiser zaprezentował prosty w obsłudze i poręczny mikrofon zapewniający profesjonalne przetwarzanie dzięki wbudowanemu wysokiej jakości konwerterowi sygnału A/D firmy Apogee. HANDMIC Digital jest doskonałym wyborem dla dziennikarzy i osób nagrywających podcasty za pomocą urządzeń mobilnych.

 

HANDMIC Digital jest kompatybilny z ogólnodostępnym oprogramowaniem do produkcji nagrań i takimi aplikacjami jak FiLMiC Pro, Periscope, Final Cut Pro, Adobe Premiere lub Apogee MetaRecorder i Maestro. Aplikacje Apogee umożliwiają nagrywanie dźwięku, wygodne sterowanie wzmocnieniem mikrofonu i aktywację takich funkcji jak redukcja szumów lub eliminacja sprzężeń.

W zestawie z mikrofonem HANDMIC Digital użytkownik otrzymuje dwa kable o długości 2 m ze złączami Lightning i micro-USB typu A, uchwyt mikrofonowy, stabilny stojak na stół, a także pokrowiec oraz krótki przewodnik.

„Z tym mikrofonem jesteś w stanie przygotować się do wywiadu w kilka sekund, a profesjonalna jakość nagrań stanie się czymś oczywistym. HANDMIC Digital doskonale sprawdza się również w nagrywaniu wokalu i instrumentów ” – mówi Nicole Fresen.

Prezentowany dynamiczny mikrofon cechuje się kardioidalną charakterystyką kierunkowości, pracą w paśmie od 40 Hz do 16 kHz, skutecznością przy minimalnym wzmocnieniu  na poziomie –54 lub –19 dBFS przy maksymalnym wysterowaniu. Do tego maksymalny poziom ciśnienia akustycznego wynosi 134 dB  dla minimalnego poziomu gain lub 99 dB dla maksymalnego. Waga mikrofonu to jedynie 340 g.


PRODUCENT: Sennheiser - www.sennheiser.com

DYSTRYBUTOR: Aplauz - www.aplauzaudio.pl

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIA


TESTY


Sennheiser D1-945 Vocal Set

Firma Sennheiser zaprezentowała swój nowy cyfrowy system mikrofonów bezprzewodowych o symbolu D1, który z pewnością ułatwi życie wielu wokalistom i instrumentalistom. Jak zapewnia producent, nowe systemy to najlepsze rozwiązanie, aby w prosty i bezbolesny sposób wejść w cyfrowy świat bezprzewodowej transmisji dźwięku.

Sennheiser HD8 DJ

Firma Sennheiser wprowadziła na rynek trzy nowe modele słuchawek adresowane do DJ-ów i producentów.


PRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)