Google Analytics
Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
Nagłośnienie > QSC TouchMix v3
26-06-2017

QSC TouchMix v3 

QSC opublikował nowe wersje firmware’u na swojej stronie internetowej dla mikserów z serii TouchMix.

 

Firmware w wersji 3 dla TouchMix-8 i TouchMix-16 wnosi wiele nowych rozwiązań, które oczekiwali użytkownicy, a dostępne były dotychczas w TouchMix-30 Pro. Po aktualizacji dla mniejszych mikserów dostępne będą funkcje takie jak Anti-Feedback, Room-Tuning Wizards czy analizator sygnału pracujący w czasie rzeczywistym (RTA). Od teraz możliwe jest stosowanie techniki kopiuj/wklej, odtwarzanie plików mp3 zapisanych na pamięci przenośnej USB, zastosowanie opóźnienia na wejściach, wzmocnienie sygnały w domenie cyfrowej o 15 dB, skorzystanie z graficznego korektora na wyjściu master, jak również sformatowanie pendrive’u USB. Wraz z trzecią wersją poprawiony został interfejs użytkownika oraz możliwe stało się między innymi nabijanie tempa, zablokowanie wprowadzania zmian na kanale miksera, korzystanie z dodatkowych przycisków użytkownika oraz zwiększone zostały możliwości konfiguracji kanałów aux 7/8 i 9/10. Od teraz w TouchMix-16 mogą one pracować jako monofoniczne, symetryczne wyjścia pomocnicze. W najnowszej wersji pojawił się moduł przeznaczony do konfiguracji systemów nagłośnieniowych, a wśród dostępnych presetów nie mogło zabraknąć ustawień dla najnowszej serii kolumn głośnikowych producenta, czyli K.2

Równolegle z aktualizacją dla wymienionych wyżej modeli pojawił się firmware w wersji 1.2 dla TouchMix-30, który usprawnił działanie miksera. Zaktualizowane zostały również dostępne wcześniej algorytmy, tak aby praca była jeszcze bardziej przyjemna.


PRODUCENT: QSC - www.qscaudio.com

DYSTRYBUTOR: Aplauz - www.aplauzaudio.pl

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIA


TESTY


QSC TouchMix-30 Pro

TouchMix-30 Pro jest mikserem trzydziestodwukanałowym, w pełni samowystarczalnym. Inaczej mówiąc, do jego pełnego wykorzystania nie potrzebujemy żadnych stageboxów ani też żadnego outboardu, bo wszystko co niezbędne mamy na pokładzie.

QSC AP-5122m i GP118-sw

Nie dziwi, że firmy poważnie podchodzące do tematu kładą duży nacisk na optymalizację charakterystyk kierunkowych. Tak właśnie rzecz się ma w przypadku serii Acoustic Performance, której przyjrzymy się na podstawie dwóch przedstawicieli marki QSC.


PRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)