Google Analytics
80
Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
Nagłośnienie > QSC TouchMix Control Android App
26-09-2016

QSC TouchMix Control Android App 

Do niedawna mikserami z serii TouchMix marki QSC mogliśmy sterować jedynie za pomocą urządzeń opartych na systemie iOS. Sytuacja ta jednak uległa zmianie, ponieważ producent rozpoczął pracę nad wersją TouchMix Control dla systemu Android.

 

Z poziomu aplikacji możemy sterować każdym parametrem pracy miksera. Możliwe jest sterowanie TouchMix z poziomu aż dwunastu mobilnych urządzeń i nie ma znaczenia, czy są one oparte na systemie iOS, czy Android. Tak rozbudowana funkcja sterowania, połączona z możliwością przypisywania praw dostępu dla poszczególnych realizatorów, oddaje nam wyjątkowe narzędzie, w którym każdy realizator ma wydzielone zadanie, a jego praca nie zakłóca działań innej osoby odpowiedzialnej za projekt.

 

 

QSC TouchMix Control Android App wymaga systemu operacyjnego Android w wersji minimum 4.4.


PRODUCENT: QSC - www.qscaudio.com

DYSTRYBUTOR: Aplauz - www.aplauzaudio.pl

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIA


TESTY


QSC TouchMix-30 Pro

TouchMix-30 Pro jest mikserem trzydziestodwukanałowym, w pełni samowystarczalnym. Inaczej mówiąc, do jego pełnego wykorzystania nie potrzebujemy żadnych stageboxów ani też żadnego outboardu, bo wszystko co niezbędne mamy na pokładzie.

QSC AP-5122m i GP118-sw

Nie dziwi, że firmy poważnie podchodzące do tematu kładą duży nacisk na optymalizację charakterystyk kierunkowych. Tak właśnie rzecz się ma w przypadku serii Acoustic Performance, której przyjrzymy się na podstawie dwóch przedstawicieli marki QSC.


PRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)