Google Analytics
Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
Nagłośnienie > QSC K Cardioid Subwoofer
07-02-2017

QSC K Cardioid Subwoofer 

Z okazji milionowej sprzedanej sztuki głośników z serii K firma QSC ogłosiła stworzenie produktu, który ułatwi życie licznych realizatorów live.

 

Kardioidalny sobwoofer z serii K jest nowoczesnym, aktywnym głośnikiem kierunkowym w kompaktowej obudowie i procesorem DSP w komplecie. K Cardioid Subwoofer jest zaprojektowany do pracy w nagłośnieniach na żywo i w instalacjach stałych.

Najczęściej subwoofer emituje dźwięk we wszystkich kierunkach, co często prowadzi do problemów takich jak buczenia niewygodne dla artystów występujących na scenie, nawarstwiania się dźwięków o niskich częstotliwościach i generalnie marnowania energii. Aby ukształtować kardioidalną falę niskich częstotliwości, dotychczas realizatorzy dźwięku live musieli stawiać więcej urządzeń – w tym zewnętrzne procesory – co jest czasochłonne i kosztowne. QSC wychodzi naprzeciw ich oczekiwaniom, prezentując gotowy, kompaktowy produkt, który emituje dźwięk do przodu i skutecznie ogranicza zakłócenia basu z tyłu systemu nagłośnieniowego.

 

 

Subwoofer kardioidalny K utrzymuje bas na swoim miejscu. Dzięki wzmacniaczowi o mocy 1000 W, najnowszej technologii DSP i dwóm przetwornikom 12 cali, umieszczonym w specjalnie ukształtowanej obudowie, emisja jest o 15 dB wyższa z przodu niż z tyłu urządzenia.

 

 

Wygodny transport zapewniają aluminiowe uchwyty i cztery solidne kółka na tylnym panelu. Dwa gniazda sztycy M20 pozwalają ustawić kompaktowy system z leżącym lub stojącym subwooferem. W ten sposób technicy nagłośnienia otrzymują narzędzie, które często ułatwi ich pracę. Kardioidalny subwoofer serii K będzie spodziewany jest w handlu w połowie roku 2017.


PRODUCENT: QSC - www.qscaudio.com

DYSTRYBUTOR: Aplauz - www.aplauzaudio.pl

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIA


TESTY


QSC TouchMix-30 Pro

TouchMix-30 Pro jest mikserem trzydziestodwukanałowym, w pełni samowystarczalnym. Inaczej mówiąc, do jego pełnego wykorzystania nie potrzebujemy żadnych stageboxów ani też żadnego outboardu, bo wszystko co niezbędne mamy na pokładzie.

QSC AP-5122m i GP118-sw

Nie dziwi, że firmy poważnie podchodzące do tematu kładą duży nacisk na optymalizację charakterystyk kierunkowych. Tak właśnie rzecz się ma w przypadku serii Acoustic Performance, której przyjrzymy się na podstawie dwóch przedstawicieli marki QSC.


PRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)