Google Analytics
106
Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
Nagłośnienie > Proel SESSION4
27-11-2017

Proel SESSION4
Włoska marka Proel wprowadza do sprzedaży na polskim rynku nowy, kompaktowy, przenośny system nagłośnieniowy.

 

SESSION4 to bardzo wygodny i prosty w użyciu zestaw w aktywnej konfiguracji 2.1, czyli dwa głośniki satelitarne i jeden subwoofer. Zaprojektowany został z myślą o koncertujących solistach czy niewielkich zespołach. Stanowi atrakcyjną propozycję dla DJ-ów, sprawdzi się doskonale jako nagłośnienie konferencyjne lub nawet domowe.

 

 

SESSION4 łączy elastyczność i wydajność z profesjonalnym wzornictwem i solidną konstrukcją. Kluczowymi zaletami systemu są wyjątkowa elastyczność i mobilność. Dzięki temu jest to jeden z najbardziej zaawansowanych, dostępnych systemów typu słupkowego. Obydwa satelity można ze sobą łączyć, tworząc dłuższą, ośmioprzetwornikową kolumnę, co daje możliwość używania nie tylko w trybie stereo, ale także w trybach mono lub double. Obudowa subwoofera ma specjalne miejsca do przechowywania i transportowania satelitów. Dzięki czemu ten niezwykle kompaktowy zestaw zajmuje bardzo niewiele miejsca w samochodzie.

 

 

Zestaw gra w paśmie od 45 do 18000 Hz, jego maksymalny poziom ciśnienia akustycznego to 122 dB. W głośniku satelitarnym znajdziemy cztery membrany o średnicy 2,75 cala, w subwooferze dwa o średnicy 6,5 cala. System jest napędzany przez trzykanałowy wzmacniacz 1200 W klasy D, który jest kontrolowany przez wydajny procesor Proel Core LT DSP, zapewniający doskonałą jakość dźwięku, osiągając 1000 W mocy szczytowej. Natomiast w przypadku mocy ciągłej wartości te klarują się na następującym poziomie: subwoofer 300 W, satelity 2 × 100 W. Zestaw cechuje się dyspersją 100° × 50°, zawiera procesor CORE DSP pracujący z próbkowaniem 48 kHz przy rozdzielczości 24 bit. Na jego pokładzie znajdziemy dwuzakresową korekcję z gotowymi presetami i zaawansowanym trybem edycji, limiter i odbiornik Bluetooth. Zestaw oferuje dwa kanały mikrofonowo-liniowe na combo jack/XLR, dwa kanały Link na XLR oraz wejście na satelity zrealizowane na dwóch złączach Speakon.

 

 

Obudowa subwoofera wykonana została ze sklejki malowanej poliuretanem, głośniki chroni malowany proszkowo grill. Identycznie wykonane zostały obudowy satelitów. Na ścianach bocznym suba znajdziemy uchwyty, a w komplecie znajdziemy dwie sztyce M 20/35 mm, kabel Speakon oraz dwa pokrowce na satelity. 


PRODUCENT: Proel - www.proel.com

DYSTRYBUTOR: SoundTrade - www.soundtrade.pl

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM


TESTY


Proel Session4

Testowany system nagłośnieniowy zdecydowanie zasługuje na słowa pochwały i pozytywną ocenę. Do podstawowych jego atutów można zaliczyć mobilność, kompaktowe rozmiary i wytrzymałość mechaniczną, przy zachowaniu eleganckiego i profesjonalnego wyglądu. Dodatkowo łatwość transportu i przechowywania związana z możliwością schowania satelitów w subwooferze znacznie usprawni pracę z urządzeniem.

Proel LT15A

Włoski Proel znany jest na rynku muzycznym od dawna i należy do liczących się w branży producentów, zaś jego oferta jest bardzo szeroka i obejmuje m.in. różnego rodzaju zestawy głośnikowe. Tym razem do mojego warsztatu trafiła paczka z nowej serii Lite, oznaczona symbolem LT15A. Jest to aktywny zestaw dwudrożny, z głośnikiem 15'' i driverem.


PRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)