Google Analytics
16
Udostępnij
Udostępnij
Wyślij link
Nagłośnienie > Proel PRONET 2.1
11-04-2017

Proel PRONET 2.1 

Zarządzanie naszym systemem nagłośnieniowym wymaga często edycji ustawień w domu, przed koncertem. Dzięki najnowszej wersji PRONET dokonamy tego tak, jakbyśmy pracowali na żywo – intuicyjnie, szybko i skutecznie.

 

Proel zaprezentował nową wersję oprogramowania PRONET przeznaczonego do zdalnej konfiguracji procesorów sygnałowych z serii Core. Oprócz ulepszenia zarządzania panelami kontrolnymi najnowsza odsłona oferuje także wsparcie dla najnowszych systemów liniowych AX2010A plus SW218A. W kwestii zarządzania obiektami producent zdecydował się zastosowanie intuicyjnej identyfikacji urządzeń, którą oparł na możliwości oznaczania wybranych elementów naszej realizacji kolorami, przypisywaniu jej ikon i przypisanych paneli kontrolnych. W najnowszej wersji pojawiły się trzy tryby pracy: setup, edit i live.


PRODUCENT: Proel - www.proel.com

DYSTRYBUTOR: SoundTrade - www.soundtrade.pl

CZYTAJ TAKŻE:

NAJNOWSZE WYDARZENIA

ARCHIWUM

NADCHODZĄCE WYDARZENIA


TESTY


Proel Session4

Testowany system nagłośnieniowy zdecydowanie zasługuje na słowa pochwały i pozytywną ocenę. Do podstawowych jego atutów można zaliczyć mobilność, kompaktowe rozmiary i wytrzymałość mechaniczną, przy zachowaniu eleganckiego i profesjonalnego wyglądu. Dodatkowo łatwość transportu i przechowywania związana z możliwością schowania satelitów w subwooferze znacznie usprawni pracę z urządzeniem.

Proel LT15A

Włoski Proel znany jest na rynku muzycznym od dawna i należy do liczących się w branży producentów, zaś jego oferta jest bardzo szeroka i obejmuje m.in. różnego rodzaju zestawy głośnikowe. Tym razem do mojego warsztatu trafiła paczka z nowej serii Lite, oznaczona symbolem LT15A. Jest to aktywny zestaw dwudrożny, z głośnikiem 15'' i driverem.


PRENUMERATA PAPIEROWA


Ekskluzywne wydanie papierowe!
ZAMÓW
OSZCZĘDNOŚĆ I WYGODA

PRENUMERATA ELEKTRONICZNA


Przeczytaj jako pierwszy!
Ściągnij na tablet i smartfon
ZAMÓW (iOS)
ZAMÓW (Android)